Wpis z mikrobloga

Rząd chciał nas podzielić, ale tak #!$%@?ł, że zamiast napuszczać jedne grupy społeczne na drugie, to #!$%@?ł wszystkich i dał im wspólnego wroga xD
#protest
  • 41
  • Odpowiedz
@login-jest-zajety: logika "a za pełooooo".
Pamiętam jak dzień po zwycięstwie dudy na tagu polityka był jakiś dziwny wysyp pisowskiego bydła, teraz już wiem że to była próba generalna przed sytuacjami takimi jak obecna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@login-jest-zajety: dobra, niech ci będzie, tłumaczenie haniebnych czynów obecnej władzy tym, że poprzednicy robili rzekomo gorsze rzeczy, odniesiesz się teraz do mojej wypowiedzi czy dalej będziesz szukał jedynie wygodnego dla ciebie punktu zaczepienia? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Znasz chociaż jedną grupę poza emerytami i księżmi, która jest przeciwna aborcji?


@bobikufel: Cierpliwości. Jestem pewien, że wkrótce pojawi się kontrmanifestacja odpowiednio opłaconych ludzi. Nie muszą być nawet przeciwnikami. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pamiętam jak dzień po zwycięstwie dudy na tagu polityka był jakiś dziwny wysyp pisowskiego bydła


@mateo_p: Dzień po zwycięstwie? Przecież całą kampanię tu siedzieli i jątrzyli. Tak samo byli aktywni na wiosnę chwaląc
  • Odpowiedz
  • 0
Rząd chciał nas podzielić, ale tak #!$%@?ł, że zamiast napuszczać jedne grupy społeczne na drugie, to #!$%@?ł wszystkich i dał im wspólnego wroga xD

#protest

Tak #!$%@?ł wszystkich, że PiS dalej w sondażach ok 40%. XDDD
  • Odpowiedz
@maccyp: z ich poglądami się nie zgadzam przede wszystkim co do spraw światopoglądowych, ale ogólnie to ich szanuję - mają swoje moim zdaniem dziwne przekonania i się nimi kierują, przynajmniej są konsekwentni. No i całe szczęście nie mają wpływu na politykę więc swoich często szalonych pomysłów na szczęście nie zrealizują.
Natomiast żeby po tych 5 latach rządów pissu dalej na nich głosować nie będąc starą babą lub samotną matką to trzeba
  • Odpowiedz