Wpis z mikrobloga

Dzien dobry w piatkowy poranek.

Czy dajecie szanse brzydkim grom?
Ja zazwyczaj omijam je szerokim łukiem.
Zazwyczaj, bo zrobiłem wyjątek dla Concordii.

Ta gra nie ma nic, czym zapraszałaby mnie do rozgrywki.
Dzieje antyczne, handel, basen morza Sródziemnego
Nie warto jednak oceniać książki po okładce.
Gdy zagrałem w Concrodię po raz pierwszy, wiedziałem, że nigdy kolejnej partii nie odmówię.

A co myślimy o grze, możecie posłuchać w naszym podcaście.
Do uslyszenia!
https://youtu.be/BUN5qOq5YDM
https://open.spotify.com/episode/3y9f3wgXJ85q2lTSvIt8Zl?si=YINE95dZRqmpzTO3es3GGw

#gryplanszowe #grybezpradu #podcast
Pobierz
źródło: comment_1603434969HQusXYgCwTOXGSQ6nxPmPv.jpg
  • 5
@Wrzoskoowy: słucham was i raz sobie myślę "wyłączam, nigdy więcej, co za popis ignorancji", a czasem "noo nie są tacy źli, a nie ma nic do słuchania poza Gradaniem i 2Pionkami to niech będą", ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@antros: oj do Gradania to się nawet nie mamy co porównywać. 2 pionkow próbowałem słuchać, ale na dłuższą metę mnie meczy dykcja Ignacego.

Mocno pracujemy nad merytoryka z chlopakami, zdajemy sobie sprawę z naszej ignorancji, mam nadzieje, ze jest trochę lepiej niż na początku :)
@Wrzoskoowy: Po przesłuchaniu odcinka w końcu zamówiłem Concordie - od dziś możecie się nazywać influencerami xD

Szacun za wrzucenie zakazanych na pierwszym miejscu w topce. Coraz częściej łapie się na tym, ze zaczynam zwracać uwagę na gry o których mówicie - poszło nawet zamówienie na Twilight po Waszym kąciku ale wiadomo jak jest w czasie pandemii, zagraliśmy raz i czekamy na więcej.
@rexio: oo jesteśmy infuencere :D
No co zrobić, uwielbiam Warhammera, jestem zakochany w Zakazanych Gwiazdach, w życiu nie sprzedam.

Mam nadzieję, że Concordia Ci się spodoba, bo będę mieć wyrzuty sumienia, ale chyba wystarczająco dobrze ją zrecenzowaliśmy, więc powinieneś wiedzieć na co się piszesz.
A jak wrażenia po TI? W ile osób graliście?
W 4 osoby, ja i dwóch kumpli zjedliśmy zęby na ameri i jedna dziewczyna raczej początkująca. Śmieszna historia bo w 3 wpadliśmy w wir walki w sumie niewiadomo o co i zgodnie z przysłowiem gdzie dwóch a właściwie trzech się bije rasą żółwi przejechała się po nas. Super takie mocne 8/10 na razie ale widzę ze trzeba dobrze poznać wszystkie karty technologii żeby czerpać 100% przyjemności