Wpis z mikrobloga

@salamander-kwarcowy: mogłaś protestować z różnymi grupami, ale wbiłaś sobie do głowy, że coś tam kodziarze i masz teraz to co masz. właśnie takim osobom jak ty to zawdzięczamy, a nie takim jak ja, które chodziły na protesty mając w piździe KOD i nie będąc w żadnej grupie, a mając na uwadze prawo w Polsce. no serio nie wiem jaki fikoł odwalasz w głowie myśląc, że jest na odwrót, ale jest to
@neib1: Co więcej, dokładnie tak samo wygląda to w Turcji i na Węgrzech. Dobrze zorganizowana quasi-dyktatura rozgrywa jak chce słabo zorganizowaną i mało wiarygodną opozycję. Nie tyle dlatego, że ma ogromną przewagę siły (PRL też miał jeszcze większą przewagę siły nad Solidarnością i bardzo małe poparcie społeczne). Tylko dlatego, że opozycja poza krytyką tamtych rządów per se nie ma zbyt wiele wyborcom do zaoferowania. Żadnej spójnej wizji, która by ich przekonywała
@neib1: To raczej Ty nic z tego nie rozumiesz, czemu większość ludzi "miało w piździe" KOD wtedy, co więcej niestety będzie miało tam też i obecne zmiany. Z przykrością stwierdzam, że jesteś równie głupi co 5 lat temu :)

Miłego wieczoru życzę i zmykaj już.

przeciez ten pr to były pisowskie trolle m in na wykopie.


@TurboDynamo: No i co z tego? Tak jak Nie spotkałem w moim życiu nikogo,
No i co z tego? Tak jak Nie spotkałem w moim życiu nikogo, kto by stracił wiarę po przeczytaniu Marksa i Engelsa, natomiast spotkałem wielu, którzy ją stracili po spotkaniu ze swoim proboszczem. tak nie znam nikogo niezdecydowanego, kto by zaczął gardzić KODem przez pisowskich trolli, a znam wielu którzy zaczęli gardzić widząc całkowitą mierność jego przywódców.


@salamander-kwarcowy: no widzisz a ja znam wielu ktorzy znali kod tylko z wykopu i
nie rozumiesz, czemu większość ludzi "miało w piździe" KOD


@salamander-kwarcowy: ta z tym kodem w kółko xD
tobie się uruchamia jakaś zapadka w głowie, która uruchamia kod, a ja przecież w ogóle pisze o czymś innym xD
aż nie wiem czy to troll czy na poważnie, ale ty gadasz z kimś wymyślonym przez siebie. może nawet z nim wygrywasz. w sumie aż trzymam kciuki za kolejne zwycięstwa, bo muszą smakować wyśmienicie
Tak samo jak ty.


@TurboDynamo: Byłam raz, bo miałam prawie że pod domem. Posłuchałam, wiedziałam że nic z tego za bardzo nie będzie i w sumie tyle.

Naprawdę, zrzucanie nikłego poparcia na jakichś pisowskich trolli to intelektualna wymówka na poziomie małego dziecka. Absolutnie nic z tego nie wynika.

@neib1: No cokolwiek tylko powiesz, niezwykle bystry wykopku.