Wpis z mikrobloga

@shogu: kurde tylko 0,02% śmiertelności a na świecie już zmarło na tego wirusa 0,015% czyli ponad milion ludzi. Czyli wg ciebie umrze tam maks 1,5 mil I koniec wirusa. Szkoda że wg WHO zakażonychbyl9 dopiero z 10% populacji.
W Europie covid wg badań statystycznych jest odpowiedzialny za około 12% śmierci w USA prawie tyle samo.
Ten wirus wcale nie ma wpływu na ludzkość. Po co maski różnicy nie ma ale jakoś
@StoSloty1488 niestety taka prawda, ja mam wynik dodatni ale jestem w domu i w zasadzie bez jakiś ciężkich objawów, straciłam węch i smak, bolą mnie mięśnie i mam katar (37 lvl, jestem po 2 odmach płuc, więc większe ryzyko że umrę na choroby współistniejące :))) koleżanka (29lvl, bez żadnych chorób, przynajmniej o żadnej nie wie) z którą pracuje również dodatnia, wywieźli ją wczoraj do Rybnika bo jej stan bardzo się pogorszył, a
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Royal_Email:

łatwo to sie popiera lockdowny siedząc w gaciach przed monitorem na garnuszku mamusi.


myślisz że rządy nie tylko naszego kraju chcą #!$%@? gospodarki bo takie mają widzimisię? Jaki miałby być w tym sens?
Rozumiem że każdego najbardziej dotyka to co bezpośrednio w nich uderzyło. To oczywiste.
@geuze: bravo

warto jeszcze dodać, że jak tylko próbujesz myśleć i samodzielnie wyciągać logiczne wnioski to od razu jesteś równany do foliarza, bo przecież jak nie jesteś epidemiologiem to nie wolno ci myśleć
@StoSloty1488: Weźcie juz to pod uwagę ze będziecie leczyć się sami, zróbcie zapas podstawowych medykamentów na gorączkę i inne pochodne gryp. Nie traćcie czasu na polaczenia do lekarza i tak wam powie ze nie ma na to lekarstwa, chyba ze macie ostry przebieg wtedy pilne 112. Właśnie przeszliśmy cala symulacje od wykrycia do ustąpienia objawow, juz nie badają tych co wyzdrowieli a kwarantanna zdejmuje się automatycznie, nikt nic nie wie. Przekaz