Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 327
Pamięci Boczka robię taśmę. Wpisujemy ulubione, pamiętne odcinki z Boczkiem.

Ja zaczynam
Powiedzieli Boczkowi że wygląda jak Bob Marley. On w to uwierzył zaczął się prowadzić jak gwiazda i zmienił imię na Bob.

Boczek zakochał się w pewnej pannie i zaczął się odchudzać. W wyniku kuracji zmieszyli go i mieścił się w paczce zapałkach. Na koniec był wielki jak King kong i robił rozpierdziel ma mieście.

#swiatwedlugkiepskich #kiepscy
  • 82
  • Odpowiedz
@rutkins: Chyba mylisz z odcinkiem o Krawczyku, bo w odcinku z Bobem wcale tak nie było. Po prostu sobie zmienił imię i nazwisko, bo tak się lepiej czuł.
A ja od siebie dodam odcinek 421 „Pokuć”, czyli: ja na Pokuciźnie rodzine rozległe maam, Tarna Watka, Bębniki, Kozie Brody, Dziadowa Kłoda, no i na Kopciarza mleko kiśnie, Kopciarz mleko zsiada.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
@rutkins:

Powiedzieli Boczkowi że wygląda jak Bob Marley. On w to uwierzył zaczął się prowadzić jak gwiazda i zmienił imię na Bob.


nic takiego nie było, pomyliłeś/połączyłeś 2 odcinki Krawczyk i Bob
  • Odpowiedz
@rutkins: I już zjeb..es na starcie. Ferdek z Wałkiem wkręcili Boczka, że jest podobny do Krawczyka. Z Bobem Marleyem to był zupełnie inny odcinek gdzie Boczek zmienił nazwisko i nagle wszyscy go zaczęli lubić poza Ferdkiem.
  • Odpowiedz
Afera kryminalna

Boczek podejrzewa , że jego sąsiada Mariana Paździocha zabiła żona Helena, poćwiartowała i zapakowała zwłoki do walizki. Sprawę próbuje rozwikłać razem z Ferdkiem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Przyznaje pomyliłem odcinki

Albo w domu wielkiego Władka pluskał się w basenie a potem pod kocem z paździochen wysyłali smsy na kiepskich
  • Odpowiedz