Wpis z mikrobloga

Mireczki, gdy półtora roku temu pisałem tutaj po raz pierwszy o moim kanale “Jak nauczyć się programowania”, miałem 500 subskrypcji, a dzięki Wam w ciągu jednego dnia ta liczba urosła ponad dwukrotnie. Aż nie nadążałem z odświeżaniem strony kanału ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Był to oczywiście ogromny skok w rozwoju kanału, a dla mnie osobiście potężny kop do dalszej pracy. Za obie te rzeczy zawsze będę Wam wdzięczny!

Minęło trochę czasu, kanał rozrósł się kilkukrotnie (dzisiaj to już 13 tysięcy subów!), a ja właśnie wydałem swojego pierwszego ebooka :) Nazywa się "Roadmapa Programisty – Czego, kiedy i dlaczego się uczyć, żeby zostać programistą" i nazwa dobrze oddaje to, co w nim znajdziecie :D To taki drogowskaz na drodze do zostania programistą - wskazuję w nim tematy, które musi znać każdy kandydat na programistę, nie ograniczając się jedynie do samego programowania. Do tego przedstawiam w nim pomysły na ponad 20 projektów podzielonych pod kątem trudności, bo możemy przeczytać dziesiątki książek o programowaniu, obejrzeć wszystkie możliwe filmy na ten temat na YT, ale bez praktyki, bez tworzenia własnych projektów, nigdzie nas to nie zaprowadzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chcąc odwdzięczyć Wam się za to wspomniane na początku wsparcie, robię #rozdajo - zaplusujcie ten post i napiszcie komentarz (jakikolwiek, wystarczy lenny face ( ͡° ͜ʖ ͡°)) , a ja wybiorę 5 osób, które otrzymają ebooka. Na plusy i komentarze czekam do końca czwartku (22.10), w piątek rano ogłoszę zwycięzców :)

Tutaj jeszcze link do strony ebooka: Roadmapa Programisty – Czego, kiedy i dlaczego się uczyć, żeby zostać programistą
A tutaj link do kanału: https://www.youtube.com/JakNauczycSieProgramowania

#programowanie #programowanie15k
  • 130