Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
Media społecznościowe oraz aplikacje randkowe spowodowały lawinowy wzrost wymagań #p0lka
Niestety bardzo wielu młodych mężczyzn nie jest w stanie im sprostać.
Jednak #p0lka to nie przeszkadza. Bez problemu znajdują sobie przystojnego niemca czy anglika.
Na szczęście nie musimy się ograniczać tylko do p0lek, do naszego kraju masowo przyjeżdżają ukrainki które szukają godnego życia w obcym kraju ciężko pracując za najniższą krajową.
Bardzo często są to #szaramyszkadlaanonka z małych wiosek, skromne i wierne na których można polegać. W przeciwieństwie do p0lka
Dodatkowo moim zdaniem są statystycznie atrakcyjniejsze niż Polki.
W ich kraju kobiety nie patrzą na mężczyznę przez pryzmat atrakcyjności czy zasobów materialnych tylko czy jest po prostu dobrym człowiekiem na którym można polegać(poza nielicznymi przypadkami).
Zapewne pojawią się komentarze w których jest napisane coś przeciwnego ale nie sugerujcie się tym.
Piszą to albo p0lka albo białorycerze którzy myślą że jak mają wredną i roszczeniową babę to są kimś tylko dlatego że ich #rozowepaski są p0lką i próbują się w ten sposób dowartościować.

#przegryw #logikarozowychpaskow #blackpill #tinder #logikaniebieskichpaskow #polska
chemikorganik - Media społecznościowe oraz aplikacje randkowe spowodowały lawinowy wz...

źródło: comment_1603048403TQNWjFUhpPQ3FBJrdS33Ug.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@chemikorganik: sory kolego, ale bzdury piszesz. Ukrainki jak i inne patrzą przez pryzmat wyglądu, potem materialny. U nich jest bieda, więc są jeszcze bardziej łase na kasę niż p0lki. Dla przeciętnego polaka będą miłe, bo stanowi przepustkę do lepszego życia
  • Odpowiedz
@chemikorganik: Przez parę lat było mi dane mieszkać z Ukraińcami i nie powiem... ten fragment naprawdę mnie rozbawił ( ͡° ͜ʖ ͡°):

W ich kraju kobiety nie patrzą na mężczyznę przez pryzmat atrakcyjności czy zasobów materialnych
  • Odpowiedz
hahaha promowania ukrainek na wykopie ciąg dalszy xd a ja dalej mam w pamięci kazaszko-ukrainke, która zostawiła z dnia na dzień mojego łysiejącego, niskiego i bardzo ciężko pracującego dla niej kumpla
  • Odpowiedz
@chemikorganik: No tak było, pare kilometrów za wschodnią granicą psychologia ewolucyjna nie istnieje a dobroduszne ukrainki wolą niskich przegrywów i w ogóle nie lecą na kase i obywatelstwo.
  • Odpowiedz
W ich kraju kobiety nie patrzą na mężczyznę przez pryzmat atrakcyjności czy zasobów materialnych tylko czy jest po prostu dobrym człowiekiem na którym można polegać(poza nielicznymi przypadkami).


@chemikorganik: Ty chyba sobie człowieku żartujesz xDDDDD
  • Odpowiedz
Ukrainki jak i inne patrzą przez pryzmat wyglądu, potem materialny. U nich jest bieda, więc są jeszcze bardziej łase na kasę niż p0lki.


@Cezik93: Nie, akurat to odróżnia Ukrainki od p0lek że stawiają kwestie materialne przed wyglądem, co z perspektywy ewolucyjnej jest normalne. Najchętniej by siedziały w domu, a frajer żeby na nie robił. Najbardziej mnie rozwala ich obsesja na punkcie samochodu xD Możesz mieszkać w mieście, mieć tuż obok pracę
  • Odpowiedz
@chemikorganik: Ukrainka również ma tzipe jak Polka, Amerykanka, Azjatka, Murzynka czy Pigmejka. Prawie każda (99.99%) z nich chce mieć dziecko spłodzone przez Chada/Tyrona/prettyboya/Changa/Chaddama (zależnie od indywidualnego gustu, a wydaje się, że w 70% Chada/prettyboya).
  • Odpowiedz
@chemikorganik: Ok, pozwól że Cię oświecę :
1) W kraju gdzie jest bieda laski lecą przede wszystkim na hajs, wygląd nie ma tu znaczenia. Oczywiście jeśli mogą wybrać to wybiorą przystojnego milionera.
2) W kraju średnim laski lecą na kase, wygląd, wzrost, etc.
3) W kraju wysokorozwinietym laski nie lecą już na hajs tak jak w biednym czy średnim, za to na wygląd kładą nacisk najbardziej - modne ciuchy, szczęka, wzrost.
  • Odpowiedz
ukrainki które szukają godnego życia w obcym kraju ciężko pracując za najniższą krajową


@chemikorganik: No a potem płaczecie na mirko, że dziewczyny nie stać na to, żeby płacić połowę czynszu albo połowę każdego rachunku w restauracji. A sami sobie takie znajdujecie.
  • Odpowiedz