Wpis z mikrobloga

Czy da się może jakoś taniej kupić TW:Warhammer 1 + DLC i TW:Warhammer 2 + DLC niż na steam?
Na steam wychodzi 473 PLN.

Spodobal mi się darmowy weekend i chciałbym sobie pograć... tylko ta kwota boli :D obstawiam, że to pewnie przez licencje...

#warhammer
#totalwar
  • 12
@wersX Warhammer 1 kup bez dlc bo i tak nie będziesz w to grać. Jest tylko po to żeby w dwójce mieć tryb mortal empires. Ja kupowałem wszystko na Stefan kiedy były obniżki chyba 75%. Teraz nie wiem gdzie lepiej
@wersX tak. Powinieneś mieć wszystko z jedynki. Szczerzej mówiąc nie wiem czy jest coś w jedynce czego nie ma w dwójce z automatu bądź w dlc. może ktoś się jeszcze wypowie
@wersX: Warto pogrzebać na stronach z kluczami. Ja za 100 miałem dwójkę i jedynkę z norscą i chaosem. Jak dla mnie mega warto bo norsca to jedna z fajniejszych kampanii w grze. Polecam korzystać z allkeyshop tam ma się wypisane wszystkie ceny gier w key shopach i launcherach podzielone na konkretne edycje/kompilacje etc.
@morisson-kaspini-jakub: dzięki za poradę, znazłem jedynkę w dwóch opcjach za około 60 PLN
1)
Chaos Warriors (DLC)
Norsca Race Pack (DLC)
Bretonnia (DLC)
2)
Chaos Warriors (DLC)
Call of the Beastmen (DLC)
Isabella von Carstein (DLC)
Krell (DLC)

Widzę, że druga opcja jest bardziej opłacalna.
Niestety dwójki nie ma w podobnych "wielopakach".
@wersX: Weź pod uwagę że chaos i zwierzoludzie (beastmen) to są najnudniejsze frakcje do grania, bo nie miały jeszcze żadnej aktualizacji. Najbliższa będzie na premierę 3 części gry. Bretonia, Isabella von Carstein i Krell to darmowe dodatki więc te paczki to totalne dziadostwo.