Wpis z mikrobloga

@Syncu: Ja liga 3cia i 1-3. Nie ma sensu w to cisnac skoro nie dosc ze musisz pokonac przeciwnika to jeszcze delay... Zastanawiam sie czy ludzie ktorzy wbijaja najwyzsze rangi potrafia jakos tego unikac czy poprostu sa na tyle dobzi ze wygrywaja nawet z delayem...
@asdxxxs: Ci co wbijają 30-0 to nie są tacy sobie gracze, tylko dla nich ta gra to jedna wielka analiza, tak samo jak pro gracze w lola. Mechaniki gry maja tak ogarnięte, że mimo wszystko potrafią przełamać handicap/momentum i robią wyniki jakie robią
@Patri295: Okej. Ale co np z takimi rzeczami jak randomowosc podan? Zagralem z 50 meczy w dr do tej pory i zdarzylo mi sie to doslownie kilka razy. Dzis w lw co 3cie podanie leci gdzie gra chce a nie gdzie wskazuje galka. Prosow to nie dotyczy czy w lw jest inna technika podawania?
@asdxxxs: Ja dokładnie nie wiem, bo ta gra mnie #!$%@? na łopatki tym co się tam wyprawia xD tak samo jak wczoraj pół dnia umiałem grać i niszczylem wszystko i nagle zapomniałem jak się gra, no ale cóż. Pooglądaj sobie analizy meczów innych youtuberow, które robił np. Bejott i tam czasem opowiadał o tym jak to jest z tym handicapem