Wpis z mikrobloga

Życie jest piękne.
Strasznie irytujący był ten przegryw w przebraniu wygrywa.
Nasz rycerz @wielad na białym koniu dostał perma po prawie 40 moich zgłoszeniach. Usunęli mu chyba 8 komentarzy za mowę nienawiści.
Ale to te 2 widoczne na ekranie (które co prawda nie zostały usunięte) sprawiły, że wziąłem sobie za cel udaremnić jego wysiłki na naszym zacnym portalu. ( ͡ ͜ʖ ͡)

Dlaczego osoby które nie chcą mieć dzieci (jak np. ja) mają być obarczone podatkiem dla singli i łożyć na dzieci ludzi których nie stać na ich wychowanie? Ja tego kompletnie nie rozumiem. Każdy płaci sam za swoje rozrywki.
#przegryw #szkalujprzegrywa #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #permban #blackpillraw
Pobierz B.....W - Życie jest piękne. 
Strasznie irytujący był ten przegryw w przebraniu wygr...
źródło: comment_1602926246hxXg9IY5Qf958q81oRX6PA.jpg
  • 18
@Blackpill_RAW
Odkopię trochę wpis ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niestety nasz system emerytalny Jest tak skonstruowany, że nie odkładasz nic na swoją emeryturę ale w tej chwili pracujesz na emerytury ludzi, którym są one wypłacane. Możesz zapytać: a jaką mam gwarancję, że dzieci patusów będą pracować na moją emeryturę a nie będą ciągnęły socjalu? Gwarancji nie ma żadnej. Jest szansa większa niż to, że będzie to robić dziecko, które