Wpis z mikrobloga

@Piotrek3201:
Arciuch spoko, typowy wojskowy, ale nie czepia się za mocno.
Na laborki do Miktusa zawsze trzeba być przygotowanym, opanować ten śmieszny emulator do perfekcji. Protip: można mieć przygotowane rozwiązanie laborki wcześniej i po prostu wklepać w kompa. Zawsze są wejściówki (niezaliczona wejściówka, wypad). Koleś nie ma problemu z #!$%@? całej grupy za drzwi. Da się z człowiekiem żyć.
Kiedrowicz spoko ziomek, na laborkach będzie pogrom, chociaż nie znam tego typa.
@Piotrek3201: A i jeszcze jedno. #!$%@? tę śmieszną uczelnię w piździec i idź jak najszybciej do jakiejś pracy na praktykanta/juniora. Nauczysz się dużo więcej i dużo szybciej, a ten papier można sobie w dupę wsadzić.
@Kormas miałem laby z fizyki 1 z Kowerdziejem więc wiem coś na ten temat XDDD
Dobrze że były zdalnie bo jakoś nie czepiał się zbytnio sprawozdań, ale nigdy nie zapomnę jak w każdym jego mailu było widać jak bardzo gardzi studentami xD
Woźniak spoko gość z baz danych jeden z niewielu który uczy :) jeśli laby wyglądaj tak jak kiedyś to dostaniecie bazę Oracle (jedna z największych na rynku) i będziecie robili sobie projekt. Łatwo znaleźć w tym temacie pracę za fajny hajs. O ile Ci się spodoba temat baz danych szczególnie Oracle/postgres to pinguj mnie ;)
Lucek, wydziałowy święty mikołaj. Jesteś na KAŻDYM wykładzie i na KAŻDYM wykładzie zgłaszasz się do tablicy. Nawet jeśli przyjdziesz na pałę, to coś tam razem wykminicie i będzie plusik. Dużo plusików, to ocena na egzaminie w górę, a egzamin jest hardkorowy - test wielokrotnego wyboru z minusowymi punktami. Prowadzący MEGA fajny, surowy ale świetny.


@Piotrek3201: Za rozwiązanie zadania na wykładzie 1pkt, na ćwiczeniach 0,5pkt kolos jest 10 pkt, wiec jak się