Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej
Poznałem jakiś czas temu dziewczynę, obecnie jesteśmy razem już ponad rok, skończyliśmy studia i poszliśmy do pierwszej pracy i tu zaczyna się problem, ja wiszę na marnej pensji 2500 zł netto z tego 500 zł idzie na paliwo a moja dziewczyna zarabia ponad 10k.
Czy taka różnica nie będzie problemem w dalszym życiu? stać ją będzie na drogie wakacje, restauracje itd. a ja nie będę miał szans tego wszystkiego opłacić (mówię o swojej ,,połowie'')
#zwiazki
#malzenstwo

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f88458f605297c54a62c809
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pracuje jako przedstawiciel handlowy dość znanej firmy


@AnonimoweMirkoWyznania: tak tak i od razu takie zarobki xD tyle to zarabiaja handlowcy z wieloletnim stazem. W dodatku przez covida ciezko handlowcom teraz. Chyba ze do kazdej sprzedanej sztuki #!$%@? laske to wtedy moze sprzedaz idzie.

boze jaki ten portal robi sie slaby, same zarzuty marne
  • Odpowiedz
@espu nie prawda. Znam co prawda tylko jedną parę, ale on zarabia mało jako strażak a ona kupę kasy jako ortodonta.
Nie jest to dobre małżeństwo. Kobiety mówią że chcą zarabiać tyle samo lub więcej a potem jednak mąka pretensje
  • Odpowiedz
CharyzmatycznaTowarzyszka: Słaba zarzutka ale odpowiem
1. To ze ktoś dobrze zarabia nie oznacza ze najważniejsze są dla niego jakies horendalnie drogie knapy i wakacje, różne cele można mieć w życiu a życie na pokaz to przeważnie domena osób które na to nie stac a chcą się pokazać ze ich stać, to tak jak np. wielu miliarderów gdybyś spotkał na ulicy nie powiedzialbys bo oni maja ten etap za sobą i nie muszą nikomu nic udowadniac na sile
2. Jeśli dwoje ludzi się kocha to taki problem to jest blachostka, dla niej to nie będzie pewnie problem
3. Problemem jest bardziej jak Ty się będziesz z tym czuł, bo to facet w związku powinien stanowić oparcie i zapewniac bezpieczenstwo także finansowe, czy tobie to nie będzie przeszkadzac ze nie potrafisz tego zapewnić swojej kobiecie

Zaakceptował:
  • Odpowiedz