Wpis z mikrobloga

Dostałem raka. Matko jedyna jak to można słuchać @koroluk coś ty tam wymyślił w tym filmie? I jeszcze patronajta założyłeś. ¯\_(ツ)_/¯

5:45 FoR przedstawił raport do którego nawet nie zajrzałeś Mireczku a serwujesz nam raka instant w postaci inwektyw które zahaczają o cringe (Mentzen nie podaje źródeł finansowania! Mentzelolo sprawnie omija skąd weźnie pieniążki na funkcjonowanie państfa!) ale cóż, na szczęści inteligentne wykopki tego nie oglądały. Ja wytrzymałem do 15 minuty. Postaram się zrobić jakiś detoks i obejrzę do końca. No ale mój Robaczku przeczytaj ten raport a nie podajesz jakieś ikonografiki ze źródeł typu gazeta.pl i mówisz jakieś dyrdymały o tym że i tak są nie dokładni ( ͡° ͜ʖ ͡°) tak jak ING (nie rób kurtyzany z logiki, w stylu wiecie ci z FoR to przedstawili raport ale hyhy niedokładny i tak a skoro jedni mówią tak (doktorzy hyhy) a ING tak (hyhy magistry conajwyżej i nie przeczytali pewnie nic hyhy) to sam przeanalizuję a co mi tam!). A! Jako podsumowanie tego wszystkiego dajesz wypowiedź dla Aleksandra Łaszka! Jego osobiste zdanie które z raportem nie ma nic wspólnego. Taka ta meteorytyka twoja Mireczku.

1000 - 1 = 999 #1000manipulacjikoroluka

A to jest tylko początek wycinania tego raka.

#konfederacja #neuropa #4konserwy #polityka (wołam zainteresowanych z list @YgoR, nie chcesz być wołany pisz "Nie wołaj")
qluch - Dostałem raka. Matko jedyna jak to można słuchać @koroluk coś ty tam wymyślił...

źródło: comment_1602754543VjEW0xCWgqEXj7VWWnwBER.jpg

Pobierz
  • 91
Ale chłopcze, Koroluk wyraźnie mówi, że pozostałe partie też nie podały źródeł finansowania, więc po co ta wklejka?


@kurczok: bo to jest manipulacja. Koroluk ma takie same zdolności ekonomiczne jak ja. Tekst że skoro jedni mówią tak a inni inaczej nie uprawnia go do mówienia że jego analiza w związku z tym jest prawdziwa. A to przez cały czas stara się udowodnić.