Wpis z mikrobloga

Czolem Mirki i Mirabelki!

Dzisiaj mam dla was #rozdajo jednej z Tsurikaw(jap. りかわ) wykonanej wlasnorecznie z zywicy przez moja dziewczyne. Rusza ona ze sklepem internetowym [Purple Panda]( https://purple-panda-store.pl/) skierowanym dla swirow motoryzacyjnych w japonskim klimacie. Taki gadzet mozna powiesic np w samochodzie w celach dekoracyjnych. Tradycyjnie aby wziac udzial nalezy zaplusowac wpis do jutra do godziny 18. Po 18 wylosuje jedna osobe do której powedruje ta piekna Tsuri. Ponadto na haslo "WYKOP" w jej sklepie internetowym macie 10% znizki na zakupy powwyżej 20zl. Mozecie tam nabyc inne tsurikawy( Kazda jest wyjatkowa i nigdy wiecej sie nie powtorzy), stickery na samochod czy ozdobne przypinki na ubrania w klimacie kwitnacej wisni. (Tzw. Pinsy) sklep ruszyl doslownie kilka dni temu wiec nie ma zbyt duzo asortymentu, duzo nowych rzeczy pojawi sie za kilka dni. Docelowo bedzie mozna tam kupic rowniez galki zmiany biegow, kierownice i wiele wiele innych ciekawych rzeczy.

Zycze powodzenia!

aaa zielonki tym #rozdajo poznajcie moja dobroc. Mozecie plusowac. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ryyyan - Czolem Mirki i Mirabelki!

Dzisiaj mam dla was #rozdajo jednej z Tsurikaw(...

źródło: comment_16026914040koNyXXcuiUXuvoDgDJuvL.jpg

Pobierz
  • 21
@Buba91: Ogolnie Tsurikawa to uchwyt do trzymania sie( taki jak np w autobusach), a w japoni pomysl na Tsurikawy narodzil sie z uchwytow stospwanych w metrze. Taki konkretny uchwyt zrpbiont w takim stylu to wlssnie tsurikawa. Stosuje sie je w tunigu motoryzacyjnym dla ozdoby. Czwsto ludzie wieszaja je na zderzakach z tylu badz przodu zeby szuraly po ziemi badz tez w srodku w dowolnym miejscu w aucie.
@apatozaur: tsurikawe wgdrukowala na 3d, pozniej zalala ja silinkoem i tak powstala forma. A bedzie ich duzo duzo wiecej niz te co so aktualnie na dklepie . Bedzie np korona