Wpis z mikrobloga

Ludzie umierają na poważne choroby bo szpitale już tylko COVID leczą.


@orzel-jastrzab: dokładnie tak, bo mają #!$%@? chorymi na COVID z dusznościami - widzisz jakieś inne alternatywy do ograniczenia ilości zachorowań?

bo ja widzę jeszcze jedną, kto się zarazi zamiast do szpitala udaje się pod płot do umierania (płoty wybudujemy koło szpitali) a szpitale niech leczą tych którzy COVIDa nie złapali. Takie coś geniuszu proponujesz, czy masz jeszcze inny pomysł?

dla
@megawatt: no sam widzisz ze śmiertelność jest niska. Ludzie będą chorować. #!$%@? wszystko, relacje społeczne, gospodarkę, system zdrowotny, szkolnictwo. Wszystko żeby wygrać z wirusem nawet jeśli zapłacimy za to większa liczba ofiar niż generuje wirus. Dla mnie to szaleństwo i nigdy tego nie zaakceptuje. Maski mi nie przeszkadzają, ale cała reszta obostrzeń jest jakaś nienormalna.
no sam widzisz ze śmiertelność jest niska.


@orzel-jastrzab: Ty nie wiesz co to jest niska, żaden system ochrony zdrowia nie jest przygotowany na hospitalizację 1% chorych a co dopiero 1% zgonów i kilka % hospitalizacji

#!$%@? wszystko, relacje społeczne, gospodarkę, system zdrowotny, szkolnictwo.


@orzel-jastrzab: na razie wirus #!$%@? opiekę medyczną, za chwilę wszystkie łóżka/personel będą zajęte przez pacjentów którzy mają COVID
W Polsce chyba jest niżej ?


@orzel-jastrzab: nie ma na to dowodów, rząd nie zrobił żadnych badań a wiemy że stan zdrowia ludności nie jest najlepszy - ponad połowa Polaków ma nadwagę (jeden z najwyższych wskaźników w UE)
nadciśnienie połowa dorosłych Polaków