@BrakWolnegoLoginu: Gram ze znajomym w coopie i dziury w deffie to jakaś masakra.Co najciekawsze nie każdy z rywali je ma, więc może to wina jakiegoś braku ustawienia.

Co do gry w deffie, nawet znajomy grający regularnie w FIFĘ od 4 lat ma duże problemy. Lekko nie jest
@BrakWolnegoLoginu: Na skrzydle wystarczy zawodnik z ultra tempem i możesz patrzeć jak rozpływa się daleko za linią obrony :)

W coopie gramy z Zahą na skrzydle, jak się rozpędzi to nikt nie jest w stanie go dogonić :) A weź takiego zawodnika skontruj. Jedno minięcie się, bądź nietrafiony odbiór i jest się w dupie. Ehhhh to będzie długi i #!$%@?ący rok z Fifą :D
@John_Doenut odświeżone 2020 ale pod względem tempa i realizmu to przepaść. W Fifie po 15 minutach meczu miewałem wynik 4:2 lub 3:1, gdzie rajd od środka boiska to normalka. Po kilku latach przerwy od Fify, widzę że nie warto do niej wracać, przynajmniej na razie.