Wpis z mikrobloga

@lenovo99: eh... Ja bylem moderatorem/adminem paru sieci... Te sprawdzanie graczy pod względem wh... Sprawdzanie logów chatu z całego dnia sprawdzając co graczom się podoba/nie podoba/dziala/nie działa. Pisanie modów (cody/zombie mody) i balansowanie ich. Dodawanie smaczków (na zamrożonym graczu pojawiala sie kostka lodu... Zabawa w tworzeniu sztucznej inteligencji bossów (pare trybów ataku zależnych od ilości graczy/odległości od nich)... Ukryte komendy z efektem placebo (niby dodajace dmg - faktycznie moj eksperyment jak szybko
@lesbijskiematkigejowscyojcowie rozkrecasz każda imprezę, nie? Jeżeli chcesz umoralniac 14 letnie dziecko to musisz spłodzić swoje, bo tutaj spóźniłeś się o jakieś 16 lat.

Ps. Mam admina na dwóch redditach po około 700 tysięcy ludzi kazdy. Do tego około 5 lat temu admin na Yahoo answers z 6 mln aktywnych userow miesięcznie i mod na d2jsp. Myślę, że trochę zły materiał do pouczania wybrałeś.
  • 12
@lenovo99 Fells, tak było około 15 lat temu. Grałem w CSS, na scenie był dość mocno znany serwer Kuźnia TP na którym bardzo dużo grałem, później miałem tam admina. Poznane setki graczy, z niektórymi kontakt utrzymuje po dzień dzisiejszy. Promil tych ludzi dalej gra w cs'a. Te czasy już niestety nie wrócą. Nocki na chateau, piranesi, kabulu czy Prodigy. Dziesiątki zbanowanych graczy, forum serwera gdzie można było #!$%@?ć o dupie Maryny czy
@lenovo99: eh piekne czasy, pamiętam jak znalazłem swój server, na którym napieprzałem z dobre dwa lata jak nie więcej, nawet admin servera sam z siebie dodał mnie do znajomych na steamie, mimo że nigdy z nim słowa nie zamieniłem xD a potem server przeszedł jakąś zmianę, która nie bardzo się spodobała graczom, bo chyba zmienili z FFA na TeamPlay, jednocześnie ograniczyli liczbę slotów z 32 do 20 chyba, i jakiś niedługi
@Aczo: też pisałem jakieś mody (choć niewiele), miałem serwer non steam I zabawa z cheaterami była przednia. Brak steam id I neostrada ze zmiennym IP utrudnialy skuteczne banowanie, ale... Banowanie było oczywiste. Lepsze było np. wymuszone z serwera zbindowanie klawisza myszki jako zamknięcie gry ( ͡° ͜ʖ ͡°) mind fuck I raczej szukanie bugów niż restart modemu wtedy następował. Do tego chyba gra pozwalała zapisywać jakieś lokalne
W pewnym momencie miałem takiego skilla że mimo że grałem czysto cały czas mnie wyzywali od haxów.


@Fire_N: Miałem to samo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Online już nie dało się grać, a wszelakie turnieje LAN to kupa hajsu którą trzeba było wyłożyć i zero zysku - bo nagród nie było. Pamiętam jak orało się na sparingach nawet TaZa, Neo czy Luqa (swego czasu wygrałem w klanówce z
Eh, zacnie się grało. Nie jestem w stanie powiedzieć ile godzin na cs 1.6 spędziłem. Ale śmiało powiem że razem z MTA Sa to chyba najbardziej ograne przeze mnie gierki. Serwery COD z klasami na których się miało w #!$%@? lvl, jailbreaki, nadal pamiętam niektóre mapy na pamięć ( ͡º ͜ʖ͡º) Była taka jedna ze skocznią narciarską co mi bardzo w pamięć zapadła.
@lenovo99 ah HolyShit. Miałem admina na FFA BF2 od Potula, najpierw wygrałem w rankingu a potem za aktywność ciągle mi przedłużali
Jak padł serwer to przeniosłem się na CoD MOD, co reset rankingu miałem 100+ lvl, gdzie inni 70 xD
Piękne czasy, szkoda, że nie wrócą()