Wpis z mikrobloga

@youngtimer90: No właśnie parkuję na takim miejscu, że od strony słupa gość ma suva, więc się przytulamy do słupa i po tej stronie wysiadam ja. A dziecko wypuszczam po drugiej stronie, gdzie stoi jakaś a6 czy coś takiego, od strony łączenia stanowisk. Drzwi spokojnie na oścież otwieramy, bo sąsiad się przytula do swojego słupa. Ale rozumiem, że można trafić na baranów, z którymi się nie da dogadać.
@Mithrindil
@Miszcz_Joda
Mam miejsce z filarem i jest zajebiste - bufor od miejsca somsiada, dużo miejsca na otwarcie drzwi. Z drugiej strony mam gaśnice więc bufor od ściany - nie ma problemu z pakowaniem bombelka z fotelikiem
@Miszcz_Joda: Nie bierz np. 15 - #!$%@? parkowanie pod ścianą

nie 13 - też ciężko będzie wjechać bez kombinowania, jeśli masz coś większego niż jakiś Yaris

miejsca na środku jak 21 wykluczają trzymanie tam np. roweru, a pod ścianą np. na 07 już się da

wjechanie na 27 miedzy słupkami nie będzie raczej komfortowe jeśli jest takie, jak na rysunku. a sąsiad z boku jest spoko, jeśli jeździ i miejsce bywa
@Miszcz_Joda: ja u siebie wybrałem pojedyncze z jednej strony ściana po drugiej słup, i samo miejsce jest szersze niż reszta w garażu, fakt będę musiał wjechać i cofać 4 miejsca żeby tyłem zaparkować ale spokój ze nikt nie obije
@Miszcz_Joda 28, koło niepełnosprawnych szeroko, 2 blisko wyjazdu, blisko wejścia no i miejsce dla niepełnosprawnych często wykorzystywane jest przez ludzi normalnie sprawnych z wyrobiona na chama grupą inwalidzka.
@Miszcz_Joda nie doczytałem wszystkiego, ale czy ktoś już poruszył temat, że wjazd i wyjazd z prawego korytarza jest w piczkę niewygodny? 90 stopni przy samym wjeździe nie jest zbyt komfortowe i łatwo o obcierke słupka albo 23.

Ja bym brał 11. Naprzeciwko wejścia, ale nie bezpośrednio, łatwo zaparkować tyłem, do wyjazdu też szeroko, bo akurat jest szerzej przy wejściu, końcówka korytarza, więc niewiele osób tam dojeżdża. Mam dość podobne miejsce jestem bardzo