Wpis z mikrobloga

#outlast #gry #horror
Hej, kojarzycie jak w gameplaych na YT, jak ktoś przechodzi Outlast, dużo osób sobie smieszkuje, że by zawróciło auto po tym jak zobaczyli cień "czegoś" w 3 minucie przemykającym na wyższym piętrze, zanim jeszcze wejdziemy do środka, to ja w realu przetrwałem jeszcze z 3 kolejne minuty, wlazłem do środka, popatrzyłem przez kamerę(nawet nic nie zobaczyłem, sama atmosfera tak zadziałała) i stwierdziłem że moje serce tego nie wytrzyma, nie wiem jak oni to robią, ze niektóre gry/filmy samym napięciem powodują, że robimy pod siebie na granicy wytrzymałości, inne rzucają na nas bataliony potworów i nic nie czujemy, w Outlast nie grałem od tamtej pory, teraz chcę spróbować, może polecicie coś podobnego, ale lżejszego? #layersoffear podobno tylko trochę straszne(a niektórzy piszą że wcale).
  • 8
@RabarbarDwurolexowy: Nie polecałabym Amnesii, skoro tak zareagowałeś na Outlasta, bo Amnesia to mocny klimat i straszenie, które narasta wraz z rozgrywką. A Machine for Pigs jest lżejsza, ale moim zdaniem beznadziejna i szkoda na nią czasu. Myślę, że Layers of Fear byłby w porządku, bo gra jest faktycznie tylko trochę straszna, bo więcej tam klimatu i psychodeliki. Among the Sleep jest również lżejszą grą, przyjemnie ją wspominam.

A Among Us to