Wpis z mikrobloga

Przypominam rowerzystom z Warszawy i okolic - dziś Warszawska Masa Krytyczna. Jakby ktoś jechał, można mnie szukać przy "sklepiku" Masowym, ze szprychówkami. Zareaguję na hasło "Wykop". #warszawa #rower #wmk

Dla nieobytych w "tych sprawach": godzina 18 z pl. Zamkowego, info na http://masa.waw.pl/
  • 22
  • Odpowiedz
@xpt: Z moimi linkami sobie radzą, nie sądzę, żebyś miał jakieś mocniejsze ;)

BTW. U mnie dzwonek na kierownicy jest. I tyle. Do hałasowania gwizdka używam :P
  • Odpowiedz
@xpt: Na fejsie łatwo mnie znaleźć, na wydarzeniu o Masie zapraszam do pomocy i chwalę się, że przyczepę ciągam. Łatwo znaleźć.
  • Odpowiedz
@Mhrok: gdyby kierowcy spiknęli się na jakimś forum czy stronie że w 1000 osób będą blokować jakąś drogę napisałbym, że to kierowcy utrudniają ruch, wierz mi. nie liczy sie kto, liczy się fakt.
  • Odpowiedz
@marwiec: I tak robią to każdego dnia. Nie muszą się skrzykiwać. I Masa nie ma na celu blokowania ruchu. Jakbyśmy mieli cokolwiek blokować, jest na to milion lepszych sposobów.
  • Odpowiedz
@Mhrok: czy ma blokować czy nie to jest nieważne. blokujecie, i to się liczy. niczemu to nie służy, takie wasze #!$%@? widzimisię. no chyba, że jest jakiś skrzętnie ukryty cel tej całem masy krytycznej, to mi go zdradź.
  • Odpowiedz
Nasze cele realizujemy poprzez:


(...)


propagowanie bezpieczeństwa na drodze;


(...)

Sorry ale grupowe przejazdy przez miasto i korkowanie miasta nie ma nic wspólnego do propagowania bezpieczeństwa na drodze.

I tylko potwierdziłeś to, co sądziłem: "postulujecie" o sprawy oczywiste i o to, co już jest i o co postulować nei trzeba. A że robicie to w głupi sposób, no cóż, bywa, idiotów nie sieją, sami się rodzą. Tylko nadal nie wytłumaczyłeś mi, dlaczego
  • Odpowiedz
@xpt: aha, czyli jak wy chcecie sobie pojeździć rowerkami blokując miasto to wszyscy inni mają się z wami po prostu zgadzać i grzecznie słuchać, tak? to WY blokujecie miasto a nie ja chcąc poruszać się NORMALNIE po mieście, zrozum!
  • Odpowiedz