Wpis z mikrobloga

@BrzydalGruby: Teraz mam taki okres w życiu, że bede musiał zaliczyć kilku specjalistów, zrobić badania, trochę takich podstaw. No i regularnie co 3-4 miesiące latam do stomatologa na usuwanie kamienia.
@goodli zalezy co chcesz przez ten rok zrobic. Luxmed jest dobry wylacznie pod wzgledem ilosci placowek. Terminy coraz gorsze, standardy obslugi to zart a lekarze to odrzuty ze szpitali i innych powazniejszych miejsc. Dobre jak jestes zdrowy i tylko po recepty i zwolnienia. Jak powaznie chcesz sie leczyc to odradzam.
@goodli @Geraltzkiwi
A ja mam zupełnie inne doświadczenia z Luxmedem. Wygodna apka do umawiania wizyt, dużo placówek, recepty przez telefon, szybkie terminy. A jak akurat brak krótkiego terminu dla jakiegoś konkretnego specjalisty to wystarczy zadzwonić i zawsze wcisną ci gdzieś wizytę bez problemu w ciągu paru dni. Zależy oczywiście na jakiego lekarza trafisz dlatego warto sprawdzać opinie w Internecie przed zapisaniem.
Ludziom narzekającym na Luxmed proponuje wrócić na pół roku do NFZ
@albert107 pracowalem w luxmedzie 3 lata kilka lat temu a pakiet mam od czasow gdzie bylo centrum medyczne lim przed polaczeniem z luxmed, wiec widze co sie dzieje. To ze cos jest lepsze niz gówno nie znaczy ze jest dobre.
@goodli mimo ze ma pakiet w allianz to bylem kilka razy preywatnie w lux med i wydaje mi sie, ze jakość obsługi jak i lekarze wydaja sie lepsi w stosunku do przychodni ktore oferuje Allianz. W enelmed byłem pare razy z pakietu, niby ok ale jak czekałem na wizytę to słyszałem na recepcji, jak ludzie narzekają na długie terminy do niektórych specjalistów