Wpis z mikrobloga

Dużo czytałem, że reklamację w sklepie Sizeer to porażka i ciężko otrzymać zadowalający zwrot. Kupiłem 2 miesiące temu tam Air Forcy 1 i wywaliło taką dziurę. Myślicie, że normalnie mogę wnioskować o reklamacje i wymianę na nową parę? Podczas chodzenia strasznie obciera stopę, właśnie przez tą dziurę, tak to pewnie bym tego nawet nie zauważył.
#sizeer #nike #streetwear #modameska
teehror - Dużo czytałem, że reklamację w sklepie Sizeer to porażka i ciężko otrzymać ...

źródło: comment_1602146074LtCFMvzkcfttU7Ikk3zKAt.jpg

Pobierz
  • 8
via Android
  • 1
@thewickerman88 będę próbować bo stało się tak tylko w prawym bucie i wczoraj tak mi zraniło stopę, że dziś mam bańkę () no i właśnie o to chodzi, że buty zawsze zakładam rozwiązane łyżka do butów i nie mam pojęcia skąd taka dziura wyleciała ¯_(ツ)_/¯ . Rozmiar też dobrany dobrze, szkoda bo buty mają 2 miesiące a dałem za nie 499zl.
@teehror: reklamowałem af1 2 tygodnie temu, oba buty w środku z dziurą jak u ciebie, do tego w obu odklejała się podeszwa, w jednym całkiem pękła. Czytając opinie jak podchodzą do reklamacji wątpiłem w sukces, szczególnie, że buty miały juz 1.5 roku ale dziś sms, że uznana, wymiana na inny towar. Polecam więc próbować i powodzenia życzę.
via Android
  • 0
@Byloniebylo ja czekam na odpowiedź od sizeera na temat reklamacji. Mają jeszcze tydzień czasu na odpowiedź. Ty mówisz, że twoje buty miały 1.5 roku a moje po 2 miesiącach się ta dziura zrobiła, więc licze, że uznają reklamacje ¯_(ツ)_/¯
@teehror: taka tylko różnica, że ja też miałem po kilku miesiącach te dziury ale tego nie reklamowałem, bo powstały przez to, że nie rozwiązywałem butów i mi nie przeszkadzaly. Reklamowałem tylko ze względu na pęknięta podeszwę, bo butów już w ogóle nie dało sie nosić.
via Android
  • 0
@Byloniebylo mi cholernie zraniło nad pięta stopę, tak to bym pewnie nie zauważył. Ogólnie chodzenie w nich sprawiało ból bo to straszne obcierało. W innych butach też mam tak rozdarte w tym miejscu, ale jakoś nie przeszkadza to w funkcjonowaniu.