Wpis z mikrobloga

Dzień dobry Państwu. Serdecznie zapraszam na moją debiutancką rozbiórkę. Nigdy nie byłem dobry w rozbieraniu się, bo jestem trochę gruby i zawsze jest ten lekki wątek wstydu, więc dzisiejszymi gwiazdami będą:

Zapach | Cena za ml | Ilość do rozlania
Bond no 9 Bleecker Street| 6.3 zł | 50 ml (Ponoć taki Aventus, tylko 5 lat starszy i dla poważnych ludzi z potężnymi penisami)
Guerlain Vetiver | 1,4 zł | 30 ml (Dokładnie jak TF Grey Vetiver, ale zupełnie inny)
YSL KOUROS | 2,12 | 30 ml (Warto sprawdzić przed ślepo-zakupem)
Calvin Klein Obsession Night Men | 0,6 | 12 ml (Jakieś tam słodkie migdałki na wyjście do Żabki po Harnasia)
Rasasi Al Wisam Day | 1,52 | 30 ml (Taki Creed Silver Mountain Water z różą i metalicznym posmakiem)
Hermes Terre D'hermes Eau Intense Vetiver | 2,8 | 20 ml (Intensywniejszy klasyk, który zawodzi lub zachwyca)

Obecnie posiadam po około 20-30 fiolek plastikowych z atomizerem o pojemnościach 3 (na wcisk) i 5 ml (zakręcane). Dla szaleńców mam też kilkanaście buteleczek 30 ml z atomizerem. Realizacja innych wariantów pojemnościowych może zostać odbyta na życzenie, ale z uwzględnieniem wydłużenia czasu wysyłki o czas przeznaczony na pozyskanie buteleczek.

Do zamawianych ilości należy doliczyć odpowiednio fiolki 3 lub 5 ml w cenie 1,5 zł. (dla szaleńców - buteleczka 30 ml o wartości 1,9zł).

Zamówienia przyjmuję do niedzieli, natomiast w pierwszej połowie przyszłego tygodnia wykonam pakowanie i wysyłkę.
Proszę o rezerwację wybranych zapachów wraz z ilościami i ewentualnym podziałem na fiolki pod tym wpisem komentarzem rozpoczynającym się się od ciągu znaków RGXRGX celem łatwiejszej dla mnie identyfikacji zamówień.

Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru.
#perfumy #rozbiorka #rozbiorkagowna
ReduktorGowna - Dzień dobry Państwu. Serdecznie zapraszam na moją debiutancką rozbiór...

źródło: comment_1602099145tuoWYkdcCICbyD25DNdvZK.jpg

Pobierz
  • 22