Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 23
#uk

Zakupy przez internet w UK to czysta przyjemność, kupiłem drobnostkę (uchwyt do prysznica) i mój prysznic się z w to nie mieści. Napisałem do sprzedawcy, który zaproponował refund i powiedział, że nie muszę odsyłać bo wysyłka by kosztowała prawie tyle samo co ta rzecz.

Mała rzecz a cieszy, z opowieści znajomych na Allegro itp. nie jest tak kolorowo.
  • 24
@dnasstorm: kupilem stol do kuchni z dwoma krzeselkami i jedno krzeselko mialo pekniete siedzisko na rancie, ale widoczne tylko kiedy sie siadzie, zdjecie do sprzedawcy, po godzinie odpowiedz, chce pan nowy zestaw czy 80% upustu (zwrotu na konto), wzialem kase.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bluehead: I tak się powinno robić. A w Polsce dalej jak w lesie w tym aspekcie, oczywiście nie 100% sprzedawcow w PL reprezentuje poziom chlewu ale wiecej niż 50% już z pewnością ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dnasstorm kupuję wszystko przez neta, od proszków do prania, po sprzęt i nigdy nie miałem problemów z obsługą klienta. Do tego na allegro wysyłka i zwroty za darmo, więc nawet lepiej niż w tym mitycznym UK.