Wpis z mikrobloga

@Moseva: chyba nie do konca sie rozumiemy. Po co malowac skoro pozniej nie pilnuje sie na biezaco zeby ladnie wygladaly? Pomalowane paznokcie z odrostami trudno nazwac zadbanymi. Nawet nie mowie teraz o Tobie, ale ogolnie, bo czesto spotykane zjawisko. Po prostu sadze ze jezeli nie ma sie checi czy czasu to lepiej nie malowac ;) na pewno lepiej wygladaja - ale wiadomo, to tylko moja opinia. Nie wypowiadam sie za innych
@brakloginuf: No ja mam takie zdanie, ze wole mieć pomalowane paznokcie 7/10 niż niepomalowane wcale :) Według mnie jak się raz na tydzien pomaluje hybrydowo to wyglądają ok.
Jeśli kiedyś jakiś chłopak z którym się będę spotykać stwierdzi, ze mu się takie nie podobają i Fujka, to rozważę cotygodniowe chodzenie na profesjonalny manicure, bo tej ważnej osobie warto się podobać ( )

W sumie nikt nie
W sumie nikt nie prosił o Twoja ocenę.


@Moseva: idz sie obraz w ogole. Wrzucasz posty m.in. pod tagiem atencyjnyrozowypasek na portalu spolecznosciowym, po czym jestes zdziwiona ze ludzie to komentuja. Mozna mowic albo dobrze, albo w ogole, nawet gdy nie jest to w formie ataku. Ostatni akapit mojego powyzszego postu tak bardzo prawdziwy. Pozdrawiam cieplutko