Wpis z mikrobloga

No, więc obejrzałem pierwszy odcinek Yashahime, i zacząłem się obawiać, że zrobią z tego disneyowskie Star Warsy, mam na myśli, to, że będzie to Inuyasha tylko dla nowszego pokolenia i nic nowego nam nie zapodadzą tylko wcisną pod przykrywką sequela to samo, z jakąś otoczką, a fabułę poprzedniej trylogii wcisną jako retrospekcje. Ba! Z kręcącej się wokół bohaterów przez dłuższy czas cztero okiej, sowie, która chciała uwalić Srebną mamy szansę na drugiego Naraku.
Co do postaci to mam wrażenie, że jest tu kudere, którą obchodzi tylko walka, dalej szermierzo-łucznik z ADHD, i Touwa, która zachowuje jakby jako jedyna miała o czymś pojęcie i układała plan działania tj. mózg zespołu. Przypomina mi to moją sekcję z Techbazy xD
#yashahime #inuyasha
  • 11
@Necer: W takim razie miałeś niezłe technikum ( ͡ ͜ʖ ͡) Z postaci szczerze - nie wiem. O Setsunie wiemy nic, o Morosze wiemy, że ma zadatki na Inuyashę sprzed okiełznania przez wszędobylskie kapłanki i Towę która poza byciem szykowaną na zostanie główną bohaterką jest tombojską wariacją na temat Sesshomaru, ale bez jego unoszenia się dumą. Co z tego wyniknie? Rumiko jedna wie (
@Necer: W poprzedniej wypowiedzi zapomniałem napisać o muzyce
.
Opening mam wrażenie, że twórcy poszli głównie pod młodszego widza, przyzwyczajonego do nowszych trendów, i tu w openingu wystąpił jakiś boysband K-Pop'u czy tam J-Pop'u. W ogóle mi to nie podeszło mając w pamięci solowe openingi starego Inuyashy. Sam opening będzie z nami raczej przez długi czas, bo występuje w nim Trio bohaterek.
Muzyka i przerywnik podczas walki z tym Root Head
@M1PH6_5: Zresetuj wpis bo napisałem jeszcze o muzyce.
Towa i Setsuna widać, że są córkami Seshoumaru, ale jakby podzieliły się cechami ojca - Towa myśli i raczej se radzi w cięzkich sytuacjach. Setsuna - zimny, cichy wojownik.
Ps. w Techbazie jestem w grupie z cichym, niby umiącym coś zrobić, ale samemu by nie wpadł, gościem, który wszystko xD to się jakoś zrobi, i jestem ja, który tak se zrobi, ale wie
@M1PH6_5: Ogółem zapowiada się ciekawie, ale skręca mnie na myśl o czekaniu co tydzień.
Ale ja czytam o tym, że córki Seshoumaru się zgubiły w pożarze i każdą z osobna wychował ktoś inny to aż się chce dać mu łątkę Ojca Roku. Ale z kolei rozwija wyobraźnie jaki stosunek miał do córek - czy zrobił i tyle, czy coś się tam zajmował, ale sądząc po tym, że Towa ma nazwisko Higurashi,
@M1PH6_5: Eh pojawiają się braki w pamięci nt. Inuyashy( ͡° ʖ̯ ͡°) będę musiał zrewatchować,
Co do Seshoumaru to masz rację, jego charakter się zmienił, aż mnie ciekawi kogo on spotkał, że dzieciaki Hanyou zmajstrował, a sam nie wytrzymywał obecności Inuyashy.