Wpis z mikrobloga

Trochę smutno, że #dallasstudios kończy strimować, bo czasem lubiałem zapuścić w tle i nawet fajnie się tego słuchało, no za wyjątkiem ostatnich strumieni i momentów gdy pIniEndzY było za mało, bo wtedy robiła sie niezdrowa atmosfera.

Zupełnie nie rozumiem skąd te pretensje i dlaczego znowu powtarza się to samo, przecież on i tak łupie na kompie to co mu szkodziło robić to dalej, tylko na kamerce, lepszy taki piniondz niż żaden. Zwinął stragan w najgorszym momencie, bo ludzie powyjeżdżali na wakacje, dopiero teraz zaczną się "zbiory" hajsu z "dobrowolnych wpłat" na twitch, a apogeum to koniec roku, dużo większa widownia i przypuszczalnie możliwości zarobkowania.

Trochę dziwi mnie takie podejście, bo w końcu byli ludzie, którzy go "wspierali" na twitchu a on na koniec zachował się jak nastolatka z humorami, kanał usunięty, na YT też czystki w materiałach. Bez słowa pożegnania, ostatnie co można było usłyszeć to tyrada oskarżeń i złość wylewana na "społeczność", która się "nie spisała".

Wystarczyło trochę rozbujać kanał na twitch, spuścić z tym banowaniem a społeczność i wpłaty były by wprost proporcjonalne, no ale #dallasstudios chciał już, zaraz, no to jest co jest. Sytuacja podobna jak z bilardem, złość, nieprzemyślane słowa i w sumie jest nic a mogło być coś.

Dziękuje za uwagę, pozdrawiam.

#dallasstudios
  • 21
@mercedesbenzo: Dobry wpis. Często oglądałem jego streamy i było super a potem #!$%@? się odpalał i od razu przypominało mi się jaki jest naprawdę. Szkoda, że napalił się tym jakie sumy zgarniają inni streamerzy choć nadal nie rozumiem jak ~80zł dziennie (wysyłane mu w donejtach za granie w GRY KOMPUTEROWE xD) mu nie starczało. Było minęło ale (nieliczne) dobre wspomnienia z jego streamów pozostaną.
@KingLeeBruce: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Gdyby nie był tak napalony na piniądz to coś by może z tego było. Niestety Balas za swojej świetności, czyli filmików "drogi" (np. ten z podróży pociągiem) czy strumieni z wycieczek rowerowych już nie wróci.
Zwinął stragan w najgorszym momencie, bo ludzie powyjeżdżali na wakacje, dopiero teraz zaczną się "zbiory" hajsu z "dobrowolnych wpłat" na twitch, a apogeum to koniec roku, dużo większa widownia i przypuszczalnie możliwości zarobkowania.

Trochę dziwi mnie takie podejście, bo w końcu byli ludzie, którzy go "wspierali" na twitchu a on na koniec zachował się jak nastolatka z humorami, kanał usunięty, na YT też czystki w materiałach. Bez słowa pożegnania, ostatnie co można
@KingLeeBruce: Tylko nie zielonka, mam ponad 1 TB materiałów Dallasa, kompletne streamy z lat 2016-2020, cały kanał YT przed czystkami, Drift Ether Project i masę innych materiałów :D
@Bebzon Ja nic nie wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@MB17: Spokojnie byczku, miałem na myśli stan Twojego zakopkowego konta w momencie wrzucania linka, a nie stan wiedzy na temat Oklahomy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Każdy z nas był kiedyś zielonką - nie ma się czego wstydzić - tak działa uniwersum zakopu. Skoro masz tyle materiałów to byś mógł nam coś wrzucić raz na