Wpis z mikrobloga

No elo mirko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z okazji otworzenia swojego pierwszego biznesu jako wieloletni mirek-obserwator chce pochwalić się swoim nowym szewexem i dać coś społeczności mirków i mirabelek stąd - #rozdajo

Oferuje darmowe czyszczenie butów dla trzech szczęśliwców wylosowanych klasycznie za pomocą #mirkorandom
Specjalizujemy się w renowacji i czyszczeniu obuwia ze skóry licowej, ale jesteśmy w stanie ogarnąć też sneakersy
( ͡° ͜ʖ ͡°)-

Zasady:
1. Zostawiasz plusa
2. Jak chcesz to wpadnij na nasz fanpage
3. Jeśli nie uda się wygrać a będziesz zainteresowany/a tego typu usługami na hasło ! michałbiałekniemabutów... 10% zniżki!
4. Wyniki ogłoszę w następny poniedziałek 12.10.2020

#obuwie #buty #konkurs #renowacja
Samuelo - No elo mirko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z okazji otworzenia swojego pierwszego biznesu ja...

źródło: comment_1601916831683WnQdnuCW8TuyD2hygwH.jpg

Pobierz
  • 56
@Samuelo:
Hej, fajne te buty, ale coś w waszej marce może warto zmienić 

Radzę popracować nad identyfikacją wizualną, bo w obecnej formie robicie sobie nią więcej szkody niż pożytku. Pracuję w branży reklamowej i widzę, że popełniacie typowe błędy, które warto wyeliminować.

1. Zacznijmy od strony.

http://shoesboys.pl/

Odbiega ona od wszystkiego co w 2020 jest stroną www nazywane. Nieczytelne teksty, tła, kolory zupełnie do siebie nie pasujące. Wisienka na torcie,
Boomkin - @Samuelo: 
Hej, fajne te buty, ale coś w waszej marce może warto zmienić ...

źródło: comment_1601924968CPC19L9ed1c6lHyZA6TzaY.jpg

Pobierz
@Samuelo: napisałem Ci pw, ale masz zablokowane, wiec przekopiowałem wiadomość tu:

„Kumplu, kumpluniu, kumpluniuniu
Właśnie zobaczyłem Twojego posta dotyczącego Twojego biznesu, za-je-bi-sta sprawa i będę trzymał za Ciebie kciuki z całej siły, ponieważ sam tez kocham buty, póki co moje wszystkie są jeszcze całe, ale nie omieszkam kiedyś skorzystać z Twoich usług ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie znam się na szewskim fachu, ale bardzo dbam o buty
@wioslarz-umyslow:

testowaniu potencjału biznesowego bez wielkich kosztów, rozkręcaniu biznesu czy MVP to pewnie można się pouczyć od osoby postującej.


Cześć!
Sam jestem entuzjastą sprawdzania potencjału bez zbędnych kosztów i właśnie dlatego zasugergowałem darmowe szablony na WP, które student 1 roku ogarnie, a nie drogie CMSY agencji.

Prawie wszystkie pozostałe rzeczy, które zasugerowałem również kosztów nie wymagają.

Jako nowa marka mają jedynie pasję i siebie i to powinno być dobrze wyeksponowane, zwłaszcza