Wpis z mikrobloga

Strasznie długo się nie mogłem zebrać, żeby to zmontować, ale w końcu się udało i jeżeli ktoś jest sadystą to już może sobie popatrzeć jak się morduję z jedną z najostrzejszych papryczkę na świecie - Zing.

Papryczka oczywiście z mojej uprawy #chilizgobim

Dajcie znać czy jest ok czy coś zmienić.

Co do uwag jakie były przy okazji Bulgarian Carrota, żeby robić kilka papryczek na raz to jest to możliwe tylko przy papryczkach o bardzo zbliżonym do siebie stopniu ostrości, czyli widzę możliwość np. zrobienia porównania kilku rożnych odmian Jalapeno.

Co do kwestii technicznych to nagrywam telefonem, ale strasznie to kompresja YT potem masakruje, więc polecam oglądać z jak najwyższym ustawieniem rozdzielczości, bo na niższych jest straszne ziarno i wygląda to dużo gorzej niż render na moim kompie.

Kolejne w kolejce do degustacji na YT jest Aji Habanero - trochę łagodniejsze, ale mam nadzieję, że ze złożonym smakiem :)

#ogrodnictwo #ogrod #rosliny #chili #papryka #papryczki #chilihead #ostrezarcie #ostresosy #jedzenie #youtube #pokazmorde
gobi12 - Strasznie długo się nie mogłem zebrać, żeby to zmontować, ale w końcu się ud...
  • 24
@gobi12: Boli od samego oglądania. W sumie chyba bym się skusił na próbę wyhodowania tej odmiany w przyszłym roku bo mam znajomą, która zjada CR i nawet jej brewka nie dygnie. Ostatnio suszyłem Caroline Reaper na suszarce do owoców i przez cztery kolejne dni każdy kto do mnie przychodził pytał "co to za zapach" ( ͡° ͜ʖ ͡°) Powstały też dwa "wynalazki" ale o tym wrzucę jeszcze
@gobi12: kurde nie dawało mi to spokoju z tym dźwiękiem, włącz sobie poprzedni filmik, tam już głos masz ok więc może to złe ustawienie? Ale różnica jest zauważalna moim zdaniem ( ͡° ͜ʖ ͡°)