Wpis z mikrobloga

@Mescuda: dyskryminacja mężczyzn na każdej płaszczyźnie życia xD Czyli czasem znajdzie się uczelnia, która na niektórych kierunkach forsuje kobiety. Czasami znajdzie się bar, który daje kobietom tańsze drinki. I że kobiety nie moga być przegrywami, a faceci tak. I co z ta plagą samobójstw? Od kiedy trwa ta plaga? Jak mocno zmienila sie liczba samobójstw względem innego okresu? Bo chyba ktoś przeczytał tylko, że mężczyźni popełniają samobója 4 razy częściej. Ale
@Kenteris: Wymieniłeś zaledwie 0,01 % przykrości którego doświadczają mężczyżni. Zapewne żeby pasowały pod twoją teze. Zapytam prosto jak chłopak chłopaka, bo chyba twój niebieski pasek pod avatarem na to wskazuję
Plaga samobójstw trwa już bardzo długo - jak sam przyznałeś, więc może czas to rozwiązać? Czy według twojej logiki '' trwa długo'' czyli jest wporządku xD Zapytam ciebie krótko, obstawiam że jesteś facetem
Czemu chcesz negować że płeć męska nie ma
@Mescuda:Co Ty pieprzysz? Zupelnie nie umiesz czytać. Ktoś napisal, że trwa plaga. Plaga ma swój początek, więc zadałem proste pytanie - od kiedy ta plaga trwa. Po prostu najprawdopodobniej błędnego zwrotu ktoś użył, ale plaga fajnie brzmi, prawda? Jeśli to coś stałego, ciągnącego się przez długi okres czasu to ciężko to nazwać plagą, tylko stałym zjawiskiem. Problemu samobójstwa nie deprecjonuje, jako że sam mam na koncie nieudaną próbę i generalnie długi
@Kenteris: Jako mężczyzna po próbie samobójczej powinieneś rozumieć co przechodzi przeciętny chłopak z #przegryw
mimo to jedyne czym obdarowałeś wszystkich tym wpisem to pogarda i wulgaryzmy.
Większość ludzi na #przegryw to naprawdę dobrzy ludzie. Pewnie że i w tej grupie pojawiają się perfidne jednostki tak jak wszędzie.
Naprawdę ci współczuję to co przeżyłeś, i nie chcę się z tobą wykłócać. Ja cię nie przekonam do tego co myślę, ty mnie też