Wpis z mikrobloga

Irygator Oclean W1 podobnie jak szczoteczki soniczne wykonany jest solidnie z tworzywa ABS. Posiada antypoślizgową powierzchnie zapobiegającą wyślizgnięcie. Waży około 159 gramów

Wykorzystuje jednocześnie wodę oraz powietrze w trakcie pojedynczego wstrzyknięcia. Pomaga w leczeniu oraz zapobieganiu problemów z dziąsłami, tak jak przy stosowaniu nici dentystycznych. Urządzenie zalecane jest przy pielęgnacji jamy ustnej użytkowników aparatów ortodontycznych.

Oclean W1 ma maksymalne ciśnienie 140 kPa na pierwszym poziomie z cyklem natrysku trwającym około 0,14 sekundy. Producent gwarantuje około 150 000 cykli.

W pudełku znajdziemy:
-Irygator Oclean W1
-2 końcówki (dysze)
-Plastikowe etui z miejcem na irygator i jedną końcówkę
-Kabel do ładowania z magnetyczną końcówką
-Instrukcja obsługi w języku angielskim i chińskim

Do wyboru mamy 11 trybów, z tym że tylko 3 można wybrać fizycznie na urządzeniu. Pozostałe tryby ustawia się za pomocą aplikacji Oclean. Moim zdaniem jest to świetne uzupełnie szczoteczki w przypadku, gdy nie przepadasz za nićmi dentystycznymi.

Zbiorniczek na wodę lub płyn do płukania jamy ustnej o pojemności 30 ml wystarcza spokojnie na jedno czyszczenie. Każda szczelina powinna być w tym czasie przepłukana co najmniej 5 razy (razem około 150 wystrzałów).

To do czego moge się jedynie przyczepić, to aplikacja która jeszcze nie działa do końca tak jak trzeba. Można bez problemu wybrać program, ale niektóre funkcje nie są jeszcze aktywne a tłumaczenie na język polski wymaga poprawek.

Xiaomi Oclean W1 można zakupić w sklepie Gearbest lub na Aliexpress
Na Gearbest za $65.99 + darmowa wysyłka Priority Line (bez dodatkowych kosztów celnych)
Na Aliexpress z polskiego magazynu za $66.99 z kuponami select oraz kuponem sprzedawcy

Marka Oclean ma być promowana na Aliexpress w dniach 07-09.10.2020, więc prawdopodobnie pojawią się jakieś ciekawe kupony

#aliexpress #xiaomi #oclean #irygator #czajna #gearbest
W1 na Gearbest
W1 na Aliexpress
czajnapl - Irygator Oclean W1 podobnie jak szczoteczki soniczne wykonany jest solidni...

źródło: comment_16016409265k0MnKVfCSj0X4bdE1k46R.jpg

Pobierz
  • 13
@n_____S: Nie mam porównania do innego irygatora. W tym przypadku woda jest mieszana z powietrzem i te 30ml wystarcza na jakieś 150 wystrzałów (jakieś 2 min działania). Według mnie jest wystarczająco i fajnie dopełnia wcześniejsze umycie zębów - nie wiem, czy chciało by mi się stać z tym dłużej ( ͡° ͜ʖ ͡°)