Wpis z mikrobloga

@Iskaryota opanuj się, człowieku. Trochę dystansu. Jak Ci ktoś dla śmiechu napisze, że masz niefirmowe buty, albo fioletowy rower, to też się tak obruszysz?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@erixon: Nie chce zapeszać ale wszystko działa jak należy :D
Przejechane 180 000km, 1.5dci 110km. Wersja limited. Rekuperacja, elektryczne lusterka, 4x szyby, karta działa okej, tylko wyłączam start/stop bo mnie to #!$%@?. No ale tak poza tym jest miodzio. Następnego chce Talismana. Te megane 2 to byly syfy w #!$%@?, te 3 po liftach i sławne ze złej opini 1.5 dCi są już dopracowane i mało kto narzeka na te silniki.
@zpor Mialem Clio 3 w 1.5DCI co mialo 340 nalotu i zero problemow. Pierwsza powazna awaria co unieruchomila auto to cos ze sprzeglem po 300 tysiacach, wczesniej tylko olej, klocki etc

Teraz mam Megane 4 i tez w 1.5 DCI i tez sobie zajebiscie chwale. Nie jes o demon predkosci ale ekonomiczne
@zpord: Megane 2 też kusi, podoba mi się to żelazko, ale boję się choinek na liczniku xD W Clio 2 już miałem problemy z taśmą airbaga i frustrowały jakieś drobne problemy z tylnym zamkiem


@erixon: tą taśmę airbaga przerabiałem w zeszłym tygodniu, właśnie w megane II. 85zł nowy zamiennik z przesyłką i 30min roboty pod blokiem z trzema torxami, nic strasznego :) No i service sam znika z deski :)