Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@JakTamCoTam: dokładnie, dlatego ciotka przywoziła dwa kartony takie w których się wozi do hurtowni XD do dziś pakietem ten smak, jak się dorwałem do tego to żarłem bez końca, dziwne że nie miałem przez to nadwagi ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@obserwatorrr przypomniała mi się historia mojego kolegi , który wychował się na wiosce , jego wuja pracował gdzieś w słodyczach i przywilozil mu olbrzymie ilości Rafaello, Kinder bueno i tym podobnych rarytasów . Później karmili tym świnie , bo sami nie mogli na to patrzeć
  • Odpowiedz
@Petnacior: Mojego ojca ciotka pracowała w Wedlu w PRL, jak ich odwiedzała a było to często to przywoziła wszystkie ich łakocie, mój tata wyjadał te co uwielbiał a potem te przeterminowane albo jakieś niedobre oddawał kolegom na osiedlu XD
  • Odpowiedz
@Petnacior: Grunt, żebyś starał się zapamiętać. Każdy ma jakieś złe nawyki i każdy może się ich pozbyć. Dlatego staram się przypominać jak pisać poprawnie. Mimo, że większość upominanych osób minusuje mnie i rzuca się jakbym im rodzinę obraził.

Miło z twojej strony, że podziękowałeś. Widać wysoką kulturę osobistą.
  • Odpowiedz
@StaryWedrowiec: to tak jakby ktoś do mnie podszedł i dał mi 5 zł, a ja bym go zbeształ zamiast cieszyć się, że jestem bogatszy o 5 zł :) Dzięki za komplement. W życiu kieruje się zasadą, że jeśli nie wiem jak się zachować to zachowuje się poczciwie.
  • Odpowiedz