Wpis z mikrobloga

Ostatnio wpadł mi taki oto bezobsługowy Citizen. Bardzo fajny rozmiar 39mm, mechanizm Eco Drive no i sam się ustawia drogą radiową. Bardzo dużo zegarka w stosunkowo niskiej cenie. Nie schodzi z ręki i zastanawiam się nad redukcją kolekcji.
Taki trochę chwalipost i pierwszy wpis w tagu #teamcitizen ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#zegarki
dk - Ostatnio wpadł mi taki oto bezobsługowy Citizen. Bardzo fajny rozmiar 39mm, mech...

źródło: comment_16014909404QNefizX1BTh5iWFzKShZM.jpg

Pobierz
  • 20
Muszę go wsadzić na jakiś pasek, bo czuję że będzie bardzo paskolubny


@d_k_: Długie i cienkie uszy przy grubej koronce średnio dają się zgrywać z paskami. Na szczęście tutaj pomyśleli i otwory na czopy teleskopów są bliżej tarczy i dobrze to wygląda, tutaj wersja czarna bo biała chyba w ogóle z paskiem nie występowała, chyba że model 10A

Ogólnie zegarek piękny, podoba mi się w nim szczególnie że jest taki satynowy
aarahon - > Muszę go wsadzić na jakiś pasek, bo czuję że będzie bardzo paskolubny

...

źródło: comment_1601499773MIcVbmS6aeCzJ5N1JXfzyS.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Miszczlaborant: zaczynam się powoli zastanawiać czy nie zostać jednozegarkowcem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ten zegarek jest bardzo wygodny, cienki - wchodzi bez problemu pod koszulę i na ładnym pasku będzie się prezentować bardzo elegancko. No i ma WR100, dla mnie to dość istotne.
Jedyne do czego bym się przyczepił to zapięcie bransolety, nie jest może z blachy z puszki po konserwach, ale mogłoby być solidniejsze. Aha, zapięcie