Wpis z mikrobloga

Mireczki, idę na weselę szwagierki w przyszły weekend i młodzi zamiast tradycyjnego wina czy czego tam inni sobie życzą chcą płyty muzycznej. Jako że nie chcą oni ode mnie i siostry panny młodej żadnej koperty myślimy nad oryginalnym prezentem muzycznym. Jakieś może oryginalne, rzadko spotykane wydanie płyty? Całej kolekcji płyt? Macie może jakiś pomysł? Myślałem też o dyskografii któregoś z zespołów. Gatunek to raczej klasyka rocka, polska scena muzyczna też wchodzi w grę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Inne gatunki też w pewnym stopniu.
#muzyka #wesele #prezent #pomocy
  • 24
@maxyking: Hmm... To może faktycznie gramofon + jakieś płyty do niego? Winyle są dużo bardziej eleganckie niż zwykłe płyty :p Jakbym totalnie nie znała ich gustu to albo bym poszła w klasykę, Sinatra, Beatlesi, The Doors, Pink Floyd, jakieś składanki rockowe wszech czasów, albo dała coś totalnie od czapy, bo może o to im właśnie chodzi, żeby coś nowego poznać. W takiej sytuacji wolałabym dopytać niż kupować w ciemno.
@maxyking: ja też ( ͡° ͜ʖ ͡°). I na prezent ślubny wydaje mi się fajne jeśli nie przekracza budżetu i państwo młodzi docenią.

Z tym mixem różnych gatunków to tak ciężko powiedzieć. Jednemu się spodoba, innemu nie. Jeszcze zależy co trafi do tego mixu. Jakbym chciała dostać płyty zamiast wina to wolałabym zrobić listę wykonawców, żeby nie dostać czegoś czego na pewno nie włączę.

A odtwarzacz jakiś
@maxyking: Jeśli chodzi o gramofon, to taki lepszy to od tysiąca złotych. Więc się zatsnaów czy chciałbyś inwestować w taki prezent.

Sama kiedyś kupiłam właśnie w prezencie ślubnym gramofon. Kumpela z mojej paczki znajomych wychodziła za mąż i się klepneliśmy w kilka osób, żeby kupić już konkretny i w dobrej jakości.