Wpis z mikrobloga

ale tak poważnie. O #!$%@? chodzi tym wszystkim prawackim i katolickim szurom?

Co wam przeszkadza w ludziach homoseksualnych, że musicie szczuć nawet na dzieci?

Rozumie, że można nie lubić takich dzbanów jak margot czy rafalala, których działalność jest wysoce szkodliwa dla wszystkich walczących o dobro ludzi LGBT. Można nie lubić biedronia, który 90% swojej działalności sprowadza do tego, że jest gejem i w sumie tyle.

Ale co wam kurła przeszkadza, że 2 kobiety czy 2 mężczyzn, którzy w żaden sposób nie udzielają się publicznie, nikogo nie gorszą bo niby czym że musicie ich szczuć do takiego stopnia, że boją się o swoje życie i zdrowie?

Żeby w kościołach jawnie nawoływać do nękania innych ludzi to jest skandal na skalę światową.
Jeśli ten wasz bóg istnieje to jestem na 100% pewny, że za te prześladowania, nękanie, bicie, grożenie i czynienie całego tego zła innym ludziom wszyscy traficie w #!$%@? do piekła i ta wasza wiara na pokaz wam nie pomoże.

Oby wasze dzieci były homoseksualne, mam nadzieję że będziecie je traktować w taki sam sposób w jaki traktujecie wszystkie pozostałe osoby homoseksualne.

Chociaż może być trudno, skoro cała prawacka śmietanka siedzi na tagu przegryw XD

#bekazprawakow #bekazkatoli #bekazpodludzi #neuropa
  • 41
@GoracyStek: Leworęczni już byli, bezdzietni obrywają obecnie, wkrótce czas na rudych.


@Krs90: rudzi dość dawno, ale też już byli, w średniowieczu.
Ale moda zatacza koło więc może znowu będziemy brali udział w polowaniu na czarownice ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ytong1918: Leje się z Ciebie złość i nienawiść czyli szkoda na Ciebie czasu, jesteś nieszczęśliwym złym człowiekiem, twoja pogarda i złość już na zawsze będzie w Tobie, jesteś skazany na bycie nieszczęśliwym zgorzkniałym kmiotem, twoje życzenia to tylko życzenia i nic więcej, nawet mi Cie nie szkoda.
Oby wasze dzieci były homoseksualne, mam nadzieję że będziecie je traktować w taki sam sposób w jaki traktujecie wszystkie pozostałe osoby homoseksualne.


I to jest najtragiczniejsze w tym wszystkim -- według KPH tylko 25% matek i 12% ojców w pełni akceptuje orientację osób LGBTA w swojej rodzinie (°°
https://kph.org.pl/wp-content/uploads/2015/04/Sytuacja-spoleczna-oso%CC%81b-LGBTA-w-Polsce-raport-za-lata-2015-2016.pdf