Wpis z mikrobloga

Polecicie jakąś strategię w której akcja dzieje się w czasach 1-2 wojny światowej lub w czasach współczesnych?

Wróciłem ostatnio do Soldiers: Ludzie Honoru ale ta gra jest zbyt trudna jak dla mnie. Przeszedłem pierwszej misje w każdej kampanii ale teraz mam do dyspozycji 2-4 żołnierzy którymi muszę pokonać dziesiątki żołnierzy, wozów bojowych i czołgów - to jest chore :x

W Hearts of Iron też ostatnio grałem pierwszy raz, niby spoko ale gra w późniejszej fazie strasznie się przycina :/

#gry #grystrategiczne #strategie #szukamgry
Lesrley - Polecicie jakąś strategię w której akcja dzieje się w czasach 1-2 wojny świ...

źródło: comment_1601309532tMuQDnjKoeX9jAS27vVeDl.jpg

Pobierz
  • 23
@Lesrley: Polecam kolejne gry z tej serii. To jest Faces of War i Men of War(raczej podstawka bo Men of War Assault Squad bardziej nastawiony jest na MP i misje kooperacyjne, ale też można pograć samemu). Praktycznie to samo co soldiers z ulepszoną mechaniką i stonowanym poziomem trudności.
@Chemical_Brother: Używam, no ale nic mi to nie da gdy na mapie pojawia się znikąd 10 ciężkich czołgów i 15 wozów bojowych. Ogólnie chciałbym mieć do dyspozycji większa ilość wojska, a tutaj:

masz tutaj 3 żołnierzy a twoim celem jest zniszczenie wrogiej artylerii a potem 10 czołgów i dwóch brygad zmechanizowanych a potem jeszcze wsparcie przyjedzie to jest też rozwal :x
@Lesrley: No w niektórych misjach był hardkor. Pamiętam do dziś ostatnią ruską z katiuszą, co się namęczyłem to moje. Jako wczesny nastolatek miałem dużo zaparcia do tej gry. Jednak, jak wspomnieli wyżej Face Of War jest łatwiejszy i lepszy. Bardziej też jak dobry film wojenny momentami.