Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej #mirabelkopomusz jestem w 11 dniu ciąży (zrobiłam krew) tylko że #ciaza / dziecko teraz to dla mnie nie najlepszy moment życiowy,
wiem #!$%@?*am tabletka dzień po musi być następnego dnia :(
zaraz mnie zjecie ale jednak proszę Was o pomoc, radę, podzielenie się doświadczeniem - zostają mi tabletki aborcyjne? co mówić u ginekologa żeby pomógł? na jaki ból się nastawić i jak to może wyglądać, ktoś z Was był w takiej sytuacji? uprzedzam że wyjazd do Czech nie wchodzi w grę,

Partner wie i wesprze mnie cokolwiek się wydarzy, jeny po co to wyznałam, będzie dużo hejtu....

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f7180f5f49ad326e7b1b95f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Hej #mirabelkopomusz jestem w 11 dn...

źródło: comment_16012852706BzWB4ZLtlLGzBIdvOK5ru.jpg

Pobierz
  • 260
@harpiowata: ej #!$%@? chwila xD serio zamierzasz odświeżać ten wpis do końca dnia i atakować każdego kto rzuci, że może warto się zastanowić nad tą aborcją? Zamierzasz zaprzeczać, że aborcja może być w przyszłości przyczyną problemów zdrowotnych lub psychicznych? Uważasz, że taka decyzja powinna być podjęta z dnia na dzień?

Każdy ma prawo do swojego wyboru, wszyscy mamy wolną wolę. Ale to nie jest prywatny/tematyczny portal i każdy ma prawo wyrazić
@powaznyczlowiek dostałam powiadomienie od kolesia wcześniej i przy okazji zobaczyłam że neko chan napisała xD
- odpisuje josedrze
- josedra odpisuje mi
- nie widzę powiadomienia od razu, mija trochę zanim wchodzę na wpis
- wchodząc we wpis widzę to co napisała nekochan
- odpisuje nekochan bo jestem we wpisie

lepiej? Już rozumiesz?