Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam problem z moim facetem. W tygodniu pracuje po 10-11 godzin w swojej firmie przez co praktycznie w tygodniu nie ma dla mnie czasu. W sobotę znowu wraca koło 15, robi obiad, a po obiedzie siada do komputera z whisky, gra w jakieś gierki i tak pije do ok. 12 w nocy i gra. A o 12 w nocy co weekend zabiera się za sprzątanie. Odpala odkurzacz, co mnie budzi. I tak do 2-3 w nocy ogarnia dom. Potem w niedzielę nie ma też dla mnie czasu bo jako, że się kładzie o 4-5 w nocy to śpi praktycznie całą niedzielę. Przez te jego sprzątanie też zaczynam tydzień zmęczona, a mam na 7 rano. Do tego pracuję w przedszkolu gdzie trzeba cały dzień być czujnym, żeby sobie dzieci nie zrobiły krzywdy, a do 12 kiedy kończę zmianę jest mi ciężko przez to wytrwać. Rozmowy nie pomagają. W każdą sobotę załącza mu się ten sam "program". Jak mam z nim rozmawiać? Jemu tylko te gierki w głowie. Mamy po 27 lat, planujemy dziecko, a on nic w tym kierunku nie robi.
#zalesie #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #zwiazki #kiciochpyta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f6fd9d4f49ad326e7b1b73a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 52
@AnonimoweMirkoWyznania: Typ pracuje 60 godzin tygodniowo, Ty 25. Jak mu robisz wyrzuty że hałasuje jak sprząta po was i jeszcze gotuje, to ja nie wiem dlaczego on z Tobą jest. Ja bym tygodnia nie wytrzymał. Pokaż mu ten wątek, jeszcze jest nadzieja dla chłopa :)
A jak chcesz to naprawić to zróbcie tak ze pracujecie po równo czasu i wspólnie! spełniacie domowe obowiązki, albo doceń że pracuje dłużej na was i
@AnonimoweMirkoWyznania: posptrzataj sama skoro masz wiecej czasu, zrob obiad, kolacje, spraw ze poczuej sie doceniony i bedzie mial wiecej czasu dla ciebie. powiedz 'zostaw te gierki, wylacz telefon, chodz gdzies ze mna'. nie wiem czemu sie dziwisz skoro #!$%@? w pracy oraz za ciebie to nie moze miec nawet pol dnia wolnego w calym tygodniu? Pewine sobie myslisz, ze jest egoista - ale zastanow sie nad soba. Skoro tyle #!$%@? to
Qwerty: @Rogovic Ale ona związała się z nim, czy z jego wypłatą? Jeśli w ciągu tygodnia ma szansę zobaczyć go tylko w łóżku, to to jest dupa, nie związek. Zrywać to szybko, tak będzie lepiej dla obu stron. Ona znajdzie sobie kogoś, kto będzie miał dla niej czas, on będzie mógł się kupować laski na weekend, bo widać, że tylko wtedy są mu potrzebne, a w końcu na to go stać.