Wpis z mikrobloga

Zakupiłem dwa dni temu pada do xbox one wersja cyberpunk przez internet. Dziś zabrałem się za testowanie/granie i niestety jeden analog nie działa. Podoba mi się on. Jest szansa na wymianę czy tylko zwrot i zakup drugiego? Zużyłem na zakup kod urodzinowy na -50zł :/ I jeszcze jedno pytanie czy załatwię to w stacjonarnym media czy muszę robić internetowo? Dzięki z góry :)
#xbox #pad #zwrot #wymiana #reklamacja #mediamarkt
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ShadowKos: Możesz na gwarancję wysłać bezpośrednio do MS. Jak weźmiesz Advanced Exchange to po prostu kurier przywiezie ci nowego pada a ty mu dasz starego. Jedyny minus taki, że na jakiś czas kasę w kaucji zamrozisz.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ShadowKos: Wejdź po prostu w otwieranie reklamacji na swoim koncie MS, tam będziesz miał wszystko dokładnie opisane.
No ale w skrócie to wygląda to po prostu tak, że wpłacasz kaucję, oni ci wysyłają nowego pada, jak nowy pad dojdzie to odsyłasz starego, jak stary pad dojdzie do nich to zwracają ci kaucję - tyle.
Nie pamiętam tylko czy starego pada ty wysyłasz(oni opłacają przesyłkę), czy od razu kurier go zabiera.
@Zwanek: O to spoko sprawa. Tylko czy oni wyślą mi ten limitowany cyberpunk? Ogólnie to i tak jutro będę w pobliżu mediamarkt to się do nich przejdę i zobaczę dokładnie co i jak.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ShadowKos: Powinni, chociaż kiedyś była adnotacja, że jeśli nie posiadają już tego modelu, wyślą inny(myślę że wtedy najpierw by się z tobą skontaktowali, ale pewności nie mam).
Pamiętaj tylko żeby dokładnie czytać opis procedury - np. to że się pada bez pudełka wysyła. Ostatnio jakiś mirek się tu żalił, że na zwykłą gwarancję wysłał pada z pudełkiem, a odesłali mu bez. Po prostu nie doczytał.
@Zwanek: Sprawa załatwiona pojechałem do media. Powiedziałem że sprzęt uszkodzony i chętnie bym wymienił. Pani poszła sprawdziła czy jest dostępny i przyszła z nową sztuką. W systemie zmieniła tylko numer seryjny i wszystko. Żadnych problemów. #mediamarkt m mocno zapulsował :) Za to dziś #neonet mnie mocno zraził...