Wpis z mikrobloga

Wiem że niektórzy czerpią satysfakcję z wkurzania ludzi na każdym kroku - różne ludzie mają rozrywki i zainteresowania, nie wnikam. Będę wdzięczna jeśli:

- przestaniecie mi po raz 100 zadawać jedno i to samo pytanie dlaczego nie ma tam waszego ulubionego serialu. Nie ma bo nie ma - nie podaliście go w propozycjach, zapomniałam o nim, uznałam że zbyt mało ludzi go zna - wybierzcie sobie odpowiedź którą chcecie. Zadnego nowego serialu tam nie wcisnę, II edycjia (o ile ktoś ją zorganizuje) pewnie będzie zawierać więcej seriali. Wykopoczta na początku też idealna nie była a wszyscy się fajnie bawili. Ten konkurs idealny też nie jest, ma masę błędów i braki w serialach. Wszystko to wyszło po rozpoczęciu konkursu, ja nie mam zamiaru zmieniać od tak zasad w czasie jego trwania, nie mam też zamiaru z niego rezygnować w połowie.

- przestaniecie spamować tagiem i wołać 150 ludzi tylko po to by zadać jakieś głupie pytanie i to się tyczy: @mojemiasto @Musiek_ @Papeteria @qziuta i @asdasty i inni - u mnie jesteście na #czarnolisto - wymyślcie sobie własny tag do dyskusji o serialach. Ładnie proszę w imieniu 150 osoób, które zawołaliście w swoich wpisach w sumie to
  • Odpowiedz