Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 79
no ale to działa

@boctok: Nie działa. Gdy zabierano mi komputer, to siedziałam z telefonem. Gdy zabierano telefon, to siedziałam z książkami, ale nie tymi do nauki. Fantasy, kryminały, gatunki, które czytałam dla przyjemności i stanowiły dla mnie rozrywkę. Zabieranie rzeczy za kare szybciej demotywuje, bo nie wiem, czy mojej matce byłoby wesoło, gdybym zabrała jej telewizor, bo za mało zarabiała.

Jeśli ktoś chce się uczyć i mieć dobre oceny, to
@pesotto: Ogólnie wypadałoby mieć za nastolactwa coś innego niż komp, ale prawda, że niektórzy rodzice nie potrafią o coś takiego zadbać.


@drapieszny_jak_lef Tak, tak. Powiedz to wszystkim grafikom, programistom, montażystom, czy nawet youtuberom, którzy zaczynali w wieku nastoletnim.

Znacząc większość pracy kreatywnej za pomocą techniki zaczyna się w wieku nastoletnim.
@Variv moi starzy wyprowadzili się z Warszawy do pierdziszewa po czym kazali mi dojeżdżać do ogólniaka w Wawie 40km w jedną stronę z 2 przesiadkami, znajomości z podstawówki się rozmyły, z liceum nigdy nie zawiązały, ale to że mi średnia ocen spadła o jakieś 1.5-2 to pewnie właśnie wina komputera