Wpis z mikrobloga

@Maticwaniak podziękuj rządzącym za obniżkę PITu, dużo wyższe ceny prądu, reformę edukacji za którą nie poszły pieniądze do samorządów, i za parę innych prezentów które dostałeś "od rządu" za które płacą samorządy z własnych pieniędzy ¯_(ツ)_/¯ też mi się nie podoba podwyżka, ale rozumiem skąd to się wzięło o na kogo powinienem się wkurzać.
@Galvay: znow ktoś kto mi tu z pisem wyjezdża #!$%@? pis i zgadzam się że też zrobili miastu pod górkę i swoje dorzuca do pieca ale to jaśkowiak wydaje pieniądze w tym mieście i to on i jego ludzie mówią które inwestycje robić a których nie. Wiedział że jest pandemia to na #!$%@? robi nitki tramwajowe nikomu nie potrzebne ( dojezdzają do jednego osiedla) albo na #!$%@? wywala wały przy warcie
#!$%@? robi nitki tramwajowe nikomu nie potrzebne ( dojezdzają do jednego osiedla)


@Maticwaniak: nie ma czegoś takiego

na #!$%@? buduje drogi rowerowe jak w Polsce co chwile pada deszcz albo śnieg i nikt po nich nie jezdzi

w skandynawii również, ale jakoś sobie dają radę i chętnie jeżdżą rowerami. nie wspomnę już o tym kiedy ostatnio widziałem śnieg w poznaniu, bo nawet nie pamiętam ( ͡° ͜ʖ ͡°
@Maticwaniak przecież ta notka nie powstała w trakcie pandemii.

A w Skandynawii to akurat miałem okazję mieszkać i widzieć jak przez cały rok wygląda jazda towerami, także pozdro 600.
Wiedział że jest pandemia to na #!$%@? robi nitki tramwajowe nikomu nie potrzebne


@Maticwaniak: zeby spylic deweloperom teren przy ktorym jest infrastruktura i nie bylo juz takiej patologi jak na naramowicach, zaskakujace robic najpierw infrastrukture a potem mieszkania ?! w głowie sie nie mieści ?

Sciezki sa uzywane i to sprawdzony patent na zachodzie - daj ludziom infratrukture beda korzystać
Rano masz korki na sciezkach w centrum tyle rowerów wiec nie
@quintic: wyobraz sobie ze po za wartostradą jest jeszcze całe miasto gdzie są budowane ściezki i jakoś nie widzę rowerzystów którzy się korkują na niej oraz nie widzę duzego ruchu ( przez wartostradę też jedzilem rowerem do pracy i nigdy nie zdarzyło mi się zobaczyć korka więc o czym ty #!$%@??.) Inna rzeczywistość w głowie czy co? Wały jakbyś wiedział po co są to byś nie uzywał słowa modernizować bo w
@Maticwaniak:
Sciezki - srpawdz licznik jak bedziesz nastepnym razem przejezdzal kolo poludnia wartostrada to sie zdziwisz

Waly kosztuja 4 mln - prules sie jakby niewiadomo jaka kasa na to szla - stad przytocznie kwoty

Tak uni lubelskiej to bardzo niepotrzbena trasa :D tereny wkolo ZP wcale nie zyskaly przez to, widac ze masz planowanie we krwi chyba od 1 do 1 :D

Co do rynku lazarskiego to tak to wlasnie wyglada
@quintic: tak jak myslałem. Nie ma sensu gadać z kimś kto nie ma zielonego pojęcia o czym mówi. Łapie się jednej wartostrady, nie ma pojecia do czego służą wały a na koniec walisz takie farmazony dotyczące rynku lazarskiego że mam wrażenie że nie mieszkasz nawet w Poznaniu. Tak jak ty nie chodzisz w rurlach tak ja nie jestem jak to powiedzialeś typowy sebix ale cóż stereotyp za stereotyp. Co do dóbr
Łapie się jednej wartostrady,


@Maticwaniak: Jakiej jednej wartostrady zobacz jak wygladaja sciezki w centrum. Jezdze czesto na grunwald rano i wiem jak to wyglada i wiem czym dojezdzam szybciej.

Nie mam pojecia do czego sluza waly - mam na to #!$%@?
pokazywalem ci tylko ich koszt o kotry sie prules

To nie sa farmazony tylko tak wyglada gentryfikacja.
Tak jak 20 lat temu nikt by nie przypuszczal ze cokowiek z jezyc
@quintic: typ ktory gówno wie cały czas do mnie coś pierdzi. Skończ juz bo gardzę twoim zdaniem. Pokazałes "co wiesz" i starczy. Łeb ktory wpierw pluje i obraża pózniej ma cipe zamiast nóg i nie potrafi tego powiedzieć w twarz a na końcu zasłania się że to ja mam mentalnośc seby bo fizycznie będę go atakował za obrazanie mojej rodziny haha. Logika twoja mnie powala :). Przydałby ci się porządny psychiatra