Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Moja Rozowa pracuje jako przedstawiciel handlowy. Zatrudnia ją agencja pracy ale wykonuje zadania dla innej wielkiej firmy, powiedzmy, ze producenta sprzętu związanego z nałogiem.
Do tej pory mieli zadaniowy system pracy czyli musisz zrobić target sprzedażowy. Ostatnio wymyślili, ze zadaniowy czas pracy ale w min 8h dziennie.
Za to dzis ich firma przeszla samych siebie :
1. Zablokowali możliwość urlopu we wrześniu bo są słabe wyniki sprzedażowe
2. Jak chcesz urlop dłuższy niz 2 dni to max mozesz go zgłosić do 25 ego miesiąca wcześniej (Czyli dzis 24.09 poinformowali, ze do 25.09 mozesz zgłosić urlop na październik)
Jak bedzie ktos potrzebował dłuższy urlop i wyjdzie to po terminie zgłoszeń to ma pisac pisemną prośbę czemu chce isc na urlop i liczyć na akceptację przełożonego.
3. Kazali im się 2 razy dziennie (8-9.3 i 14-16) logowac do aplikacji firmowej. Aplikacji służącej do niczego bo cala sprzedaż i wszystkie aktywności prowadzą przez inny system

I tu pytanie do Wykopków znajacych #prawo #prawopracy
Czy tow ogóle legalne zeby sie prosić o urlop?
#januszbiznesu chyba im wszedl za mocno czy ja przesadzam?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f6cc5d6f49ad326e7b1b1cf
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 5
Przesadzasz i nie wiesz na czym polega zadaniowy czas pracy. Zastanawia mnie skąd u osób z zadaniowym czasem pracy przekonanie, ze mogą działać conajmniej jakby byli na jdg