Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DzikiBomber:
W gw2 masz tzw. Mega serwer więc gdzie nie pójdziesz tam masz masę graczy. Wszystkie mapki z dodatków i living story są cały czas aktywne, nawet kilka lat po ich wprowadzeniu.
W przyszłym roku będzie kolejny dodatek.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DzikiBomber: ja obecnie w ESO pogrywam sobie. Przyjemnie się gra, w szczególności jeśli lubisz uniwersum Elder Scrolls. Możesz spróbować FF XIV, jest trial chyba ale trochę potrwa zanim dojdziesz do endgame bo musisz cała fabułę przejść, a jest jej trochę. Ogólnie obydwie gry polecam
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@DzikiBomber:
Core game w gw2 jest za darmo więc możesz porobić sporo rzeczy i poczekać sobie na jakie promo. Kupić musisz tylko dodatek path of fire - heart of thorns dostaniesz wtedy za darmo
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DzikiBomber: nie wiem czy jest trial jakiś, ale mozesz kupić podstawkę - podejrzewam że za grosze idzie kupić i przetestujesz czy Ci się spodoba. Jeśli się spodoba kupujesz abo i masz wszystkie dodatki oprócz najnowszego. Jeśli będziesz chciał najnowszy czekasz na promo i masz cała grę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Arogancky:
Ale obie te rzeczy działaja w całym świecie gry jak się już odblokuje. Mając płatna wersję można użyć boosta na 1 postaci żeby odblokować gliding i raptora, a później na luzie expic sobie nowa postać i poznawać grę mając przy tym spore ułatwienie w eksploracji.
Nie ma tutaj jednak przymusu. Jakoś przed Hotem dało się grać i bez takich ficzerów #kiedystobylo
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DzikiBomber:
Jak kupisz dodatek Path of Fire to dostajesz darmowy boost dla jednej postaci dzięki której możesz ją od razu mieć na lvl 80. Przy czym nie wiem czy to dotyczy każdej kopii gry czy tylko zakupu bezpośrednio na oficjalnej stronie. Bardziej bym się jednak skłaniał ku temu drugiemu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DzikiBomber:

Characters below level 80 can unlock this mount, and gain access to the Crystal Desert, by joining the story mission instance of a level 80 character.


W sumie to wg wiki nawet nie trzeba mieć 80 lvl żeby odblokować.
  • Odpowiedz