Wpis z mikrobloga

Ostatnio miałem rozmowę z matką i babcią na temat tego, że w związku tym że za rok jadę do Japonii w celach pracy to, powiedziałem im trochę w żartach trochę nie, że znajdę sobie tam dziewczynę zamiast Polki. Jakież bylo oburzenie i szok, że nie interesują mnie polki i teraz na siłę szukają mi jakieś byle jakiej polki, gruba z dziedzmi, nie ważne najważniejsze żeby to była Polka zamiast Japonka. Przez całą tę rozmowę miałem pytania co Ci się w polkach nie podoba, jest wiele miłych chodzących do kościoła polek, a nie jakieś buddyjki czy wyznawczynie shinto. Od tamtej rozmowy chcę uciekać z Polski jeszcze bardziej. Jak widać bycie p0lka dziedziczy się z pokolenia na pokolenie.
#p0lka #japonka
  • 28
@vympayer: Z japońskiego mam zrobiony kurs JLPT N3 w przyszłym roku mam w planach zrobić JLPT N2, żeby dostać pracę strikte w mojej branży. Sorki za mój język polski ale codziennie w pracy używam angielskiego jak wracam do domu to też oglądam angielski i japoński YT, dodatkowo jestem ze Śląska gdzie przez 19 lat mówiłem czystą gwarą
@Mete: Znam to. Ale nie tylko o kobiety chodzi. W Polszy nie jest wiele lepiej jeśli chodzi o menopauzę. Inna kultura i zupełnie inny język rozszerzają horyzont i sposób myślenia
@EntropyVirus w 2015 wyjechałem do Tajowa na 5 miesięcy do laski którą poznałem w 2013 na urlopie tamże. Ja szczęśliwy z zajebistych chwil, a rodzice nie podzielali mojego entuzjazmu. Pod foto na fb ojciec kiedyś dał nawet komenta: "nie lubimy" ( ͡° ʖ̯ ͡°). Przestałem się potem takimi rzeczami przejmować.
Z następnymi laskami jak byłem kolejne razy a ojciec pytał co u mnie, wysyłałem fotkę z danej chili