Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Znacie osoby które były normikami a zmieniły się w #przegryw? Ja znam - siebie.

W wielkim skrócie, normalne dzieciństwo, wysoki, wysportowany, dobre studia, dobra praca ale niestety mam chorobe genetyczną. Niby nic takiego bo to tylko łuszczyca wiec nie zagraża życiu ale niestety zaczeła się potwornie rozrastać. Całe życie miałem placki pod włosami na głowie ale teraz zaczeło mi schodzić na twarz i cały tułów.

Chodziłem do dermatologa i dostawałem maści z kortyzonem które pomagały ale tylko na chwile. Nie mogę brać leków immunosupresyjnych bo mam uszkodzoną wątrobe. Zaczynnam zarastać łuską i widze jak ludzie na to patrzą z obrzydzeniem. Zaczynam się zamykać w sobie i nie wychodze już prawie w ogóle na dwór. Żona mówi że jej to nie rpzeszkadza ale ja się czuje coraz to gorzej i coraz bardziej mi to siada na psyche

#luszczyca #medycyna

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f6b294ff49ad326e7b1ae13
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 15
@AnonimoweMirkoWyznania: Spróbuj maści Cocois - ok. 100 zł + przesyłka, jeżeli nie pomoże - fototerapia - dermatolog powinien Ci ją przepisać. Ta ostatnia bardzo pomaga w okresie jesienno-zimowym. Najważniejsze - dieta - ja przestałem jeść mięso, odstawiłem ostre przyprawy. Potrawy gotuję na parze. Ogranicz stres no i alkohol...
@IIRouge: pamiętam cocois sprzed ok10 lat, bardzo dobry i śmierdzący smołą. Zakupiłam w ciągu ostatnich dwóch lat parę produktów o tej samej nazwie i dosłownie żaden nie jest tym cocoisem. Jakby ktoś miał sprawdzony cocois (ten śmierdzący smołą i strasznie brudzący), to dajcie znać mi
@AnonimoweMirkoWyznania: mi pomaga solarium, chociaż place na głowie zostają jako takie. Jak coś nie schodzi, to dowalam daivobet (wali mnie,że to steryd grunt,że działa u mnie). I przede wszystkim te cholerstwo rozkręca się bardziej jak sam się nakrecasz i więcej stresujesz. U mnie jakis szok, załamanie i raptownie następnego dnia plamka nowa. Na uspokojenie biorę hydroksyzynę, dermatolog poleca