Wpis z mikrobloga

#zakopane Jezus Maryja jakie to pazerne wszystko. Szukam w miare taniego noclegu w miare w centrum. Jeżdżę akurat tutaj zawsze z kilku powodów, dojezdzam komunikacją, blisko do wyjścia na szlaki itd, nie narzekam na tłumy wiem na co sie pisze zresztą i w Zakopanem można znaleźć ciche miejsce ale ja nie o tym.
jak mnie Ci gorole denerwująąą
Szukam własnie noclegu niby poza sezonem (przełom października listopada) A Ci mi tu rzucają takie same stawki jak z wakacji (bo tez szukałam)
Dramat. niedość że w opisie masz inną cenę najczęściej niższą wiec odzywasz sie w celu rezerwacji to jeszcze Ci wyskoczy , że o nie nie, to nieaktualne już wiec z 35 zl na dobe mam podwyzke do 60 zl/os
Myślałam ze poza sezonem troche bedzie normalniej i cenowo niby tez ale chyba nie w tym roku :/
  • 11
@overjoyed: Normalny pokój z tv, z łazienką internetem, tylko że nie 100m od Krupówek tylko z 2 km. Czasami nawet na toporowej cyrhli ceny oscylowały w lipcu ok 30 zł. Tylko ze trzeba miec auto. No i trzeba wiedziec gdzie szukac takich ;)
LEPIEJ własnie przeglądam odpowiedzi. I jedna "willa" najpierw podała mi niższą stawkę a 3 dni później 10 żl wiecej xDDD Ja chce w tej niższej ktos wie jak to rozegrac odpowiednio? xD
@nothanks: W zeszłym roku z 40 zł. za osobę to była najniższa stawka, ale jak szukasz 2 km od Krupówek to się nie wypowiadam, bo akurat wynajmowaliśmy na Chyców Potok.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nothanks: rezerwowalem teraz nocleg na tydzień w ferie. I na maila dostałem ofertę 320/doba. A już przy rezerwacji telefonicznej jak powiedziałem, że płatność będzie częściowo bonem turystycznym to 350/doba.