Wpis z mikrobloga

  • 149
No czemu to trafiło na mnie?
Na początku studiów, czyli parę lat temu zebrała się nasza paczka znajomych (5 niebieskich i jedna różowa). Potem niektórzy poszli na różne specjalizacje, ale kontakt w miarę utrzymaliśmy, tak jak i utrzymała się nasza konfa na messengerze, na której smieszkowalismy.
Ta różowa całkiem spoko, trochę szara myszka, ale od początku było widać że mają się ku sobie z jednym gościem z naszej grupki.
Tak się też złożyło, że byłem takim ich mediatorem w ich miłosnych podchodach (sam mam różową). To znaczy, on do mnie pisał o poradę w sprawach związku z tą dziewczyną, jak i ona pytała o poradę w związku z nim. Dużo im pomagałem, po jakimś czasie zostali razem (chociaż się nie ujawniali jakoś bardzo). No można powiedzieć że zostałem ojcem tego związku ( ͡º ͜ʖ͡º)

Problem przyszedł po ponad pół roku. Ona pracuje na recepcji w dość dużym korpo, gdzie rozmawia/pomaga gościom. Jednego dnia przyjechała delegacja z Włoch. A ona rzekomo magicznie została oczarowana jakimś urokiem i przespała się z jednym z nich ¯_(ツ)_/¯. Pić rel. Wieczorem coś tam pisała, że w sumie sobie trochę gadali, ale to wszystko. Co mam robić? Powiedzieć kumplowi czy trzymać jej stronę? Czy nie robić nic? Oboje są moimi równorzędnymi znajomymi

#logikarozowychpaskow #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski
Goronco - No czemu to trafiło na mnie?
Na początku studiów, czyli parę lat temu zebra...

źródło: comment_1600846445ibX3LP2poLy65k80MuwYei.jpg

Pobierz
  • 169
  • Odpowiedz
@Goronco: Nie #!$%@? się i tyle. Ich sprawa, jak będą mieli ze sobą być to będą. Jak wygadasz to bardzo możliwe że skończy się nie ich związek a Twoja znajomość z nimi. Bo oni to sobie poukładają a Ty wyjdziesz na tego złego. I pieprz wypowiedzi Wykopków, którzy życia nie znają i doradzają Ci donieść. Uwierz mi, to się źle skończy.
  • Odpowiedz
@Hrjk: Jest trzecia opcja, wyjawi prawdę. Laska go przegada i mu nazmyśla a OP stanie się tym najgorszym i starci i kumpla i koleżankę.
  • Odpowiedz
  • 3
@hanma trudno. Akurat koleżanka jest chyba małą stratą, skoro tak traktuje ludzi. A jeśli kolega woli słuchać kłamstw kogoś takiego to może nie warto się nim przejmować.
  • Odpowiedz
  • 3
@Goronco napisz jej, że ma się z nim tym podzielić, a jeśli nie to ty mu przekażesz te radosną nowinę, że ma puszczalską dziewczynę (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
Jakby żałowała to by siedziała cicho i bila się w piers a ona się Tobie pochwaliła i się cieszy


@uszatniczka: a jakby żałowała to znaczy, że wie że źle postąpiła i niebieski może wybaczyć, bo jednak kocha go? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz