Wpis z mikrobloga

@eternit_nie_wybacza: skokowa regulacja xD. Bo przecież jak kręcisz kurkiem to możesz ustawić nieskończoność poziomów ognia xD. Nie wiem co za płyt używałeś, ale rozpalanie ogniska w chacie, bo indukcja ma skokową regulację (bo przecież 10-15 poziomów nie wystarczy) to xD.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
w indukcji odchodzi też mycie wszystkiego w okolicy kuchni z tłustego nalotu, który przykleja się wszędzie. Nie ma unoszących się spalin z tłuszczem.

@marcin_k: no pewnie, bo na indukcji w magiczny sposób tłuszcz z patelni znika w czasoprzestrzeni. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mam gazówkę i żadnego wielkiego osadzania się spalin nie ma.
  • Odpowiedz
jakie są zalety indukcji XDDD właśnie zmieniłem mieszkanie na takie z indukcja i dla kogokolwiek kto lubi gotować to dramat.


@eternit_nie_wybacza: Sprzątasz ją na błysk w 30s. Wyłącza się sama jak coś wykipi. Programujesz ją co do minuty, a sterowanie elektryczne jest precyzyjniejsze niż kurki. Jej wymiana i serwis są banalnie proste. No i nie #!$%@? budynku chcąc sobie zrobić jajecznicę po pijaku.

Nie wiem na czym miałby polegać ten "dramat".
  • Odpowiedz
@Borealny widzę swirle, próbował bym bardziej ścierna pastę i finisz. Najlepiej mechanicznie. Następnie może jakaś powłoka ceramiczna (nawet i tania z Chin) dla zabezpieczenia i lepszego oddychania brudu na przyszłość.

Wiem, że to się sprawdza bo w domu nawet kibel tak wykończyłem i teraz spuszczam wodę raz na 2 lata.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Tarec: "No i nie #!$%@? budynku chcąc sobie zrobić jajecznicę po pijaku."

A w jaki sposób miałoby się to zrobić na gazowce niby?
  • Odpowiedz
Bo przecież jak kręcisz kurkiem to możesz ustawić nieskończoność poziomów ognia

@Ogau: jeden ze śmieszniejszych argumentów :D

jeszcze z wątku w ktorym kiedys sie udzielałem:
- indukcja nie nadaje sie do restauracji bo nie postawisz garnka 70kg
- nie ustawisz idealnie temperatury
- trzeba kupowac specjalne garnki
z dyskusji na żywo:
- szkodliwe promieniowanie od którego dzieci chorują XD

a tak pozatym to kury też się przestali nieść ( ͡°
  • Odpowiedz
@Krupier: Miałem gazówkę i teraz parę lat mam indukcję więc mam jakieś porównanie. Na prawdę jest różnica. W gazówce masz spaliny, które unoszą drobinki tłuszczu i obklejają całą okolice. Teraz parę lat używam indukcji i nie ma śladu tego gówna.
  • Odpowiedz